Відкриття Польсько-українського культурно-освітнього центру на базі СНУ ім. В. Даля

24.05.2018 

Генеральний Консул Республіки Польща Януш Яблонський та його попередник Ян Здановський за участі директора БФ «Карітас Сєвєродонецьк» Юрія Юрчика урочисто відкрили у СНУ ім. В. Даля перший на Луганщині Польсько-український культурно-освітній центр.

Докладніше…

 

Студенти СНУ ім. В. Даля знову їдуть працювати педагогами-організаторами у шкільні табори

24.05.2018 

9 далівців отримали сертифікати випускників школи педагогів-організаторів і виїжджають на працю у дитячі заклади. Цього року студентів СНУ ім. В. Даля чекають у ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща водиця), ДЗ санаторного типу «Лісова пісня» (Запорізька область), ДЗ оздоровлення та відпочинку «Патрія» (Одеська область, с. Сергіївка). Докладніше…

 

Студентська науково-практична конференція «English for Specific Purposes: International in Scope, Specific in Purpose»

24.05.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулася III студентська науково-практична конференція «English for Specific Purposes: International in Scope, Specific in Purpose», організатором якої виступила кафедра іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

Докладніше…

 

Брифінг про приєднання до СНУ ім. В. Даля Донбаського ДТУ пройшов у Луганській ОДА

23.05.2018 

Під час брифінгу для ЗМІ заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик та ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян розповіли про шляхи реорганізації Донбаського державного технічного університету.

Докладніше…

 

ХІІІ Генеральна асамблея Української асоціації студентів пройшла у Тернополі

23.05.2018 

На базі Тернопільського національного економічного університету відбулася ХІІІ Генеральна асамблея УАС. СНУ ім. В. Даля на цьому форумі представляв студент факультету інженерії, керівник Луганського відокремленого підрозділу ГО «УАС» Едуард Романченко.

Докладніше…

 

Викладач СНУ ім. В. Даля взяла участь у семінарах за програмою Фулбрайта

22.05.2018 

Викладач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Анна Галенко взяла участь у семінарах з професійного розвитку викладачів вишів. Організатори заходів – Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні та «Українське фулбрайтівське коло».

Докладніше…

 

Конференція «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні»

22.05.2018 

У межах Днів Європи в Україні та до Днів юридичного факультету у СНУ ім. В. Даля відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, молодих науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні», співорганізаторами якої виступили Департамент зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОГА та Апеляційний суд Луганської області. 

Докладніше…

 

Зустріч далівців з представником Євросоюзу

21.05.2018 

До Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завітав пан Фабіо Делла Піаза, радник, керівник відділу політики Представництва Європейського Союзу в Україні, який виступив з промовою щодо відносин Україна-ЄС з нагоди Дня Європи в Україні перед викладачами та студентами університету.

Докладніше…

 

Далівці взяли участь у святкуванні Дня Європи та у дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір»

21.05.2018 

У День Європи перед будівлею Луганської ОДА та головного корпусу СНУ ім. В. Даля відбулась урочиста церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Почесну місію виконали заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та заслужений майстер спорту України Вікторія Терещук.

Докладніше…

 

Квест «Гаррі Поттер та Кубок Феміди» на юридичному факультеті

21.05.2018 

Юридичний факультет СНУ ім. В. Даля провів традиційний щорічний турнір-квест для школярів. Цього року він називався «Гаррі Поттер та Кубок Феміди» і був присвячений творчості Джоан Роулінг та її неперевершеним героям – Гаррі Поттеру, Дамблдору, Герміоні Грейнджер, Рону Уізлі та іншим.

Докладніше…