Далівці відсвяткували Всеукраїнський день студентського спорту на стадіоні

20.09.2018 

Студенти СНУ ім. В. Даля змагалися на стадіоні «Хімік» з легкої атлетики з нагоди Всеукраїнського дня студентського спорту.

Докладніше…

 

Відбулася зустріч далівців з гостями з Латвії

20.09.2018 

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля зустрілися з надзвичайним та повноважний послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та військовим аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковником Еріксом Наглісом. Відкрита лекція на тему «Латвія-Україна в об’єднаній Європі» відбулася в рамках візиту поважних гостей в Луганську область. Докладніше…

 

Зробили чистими береги Чистого

20.09.2018 

Студенти та викладачі факультету інженерії спеціальностей «Екологія» та «Хімічні технології та інженерія» (кафедра хімічної інженерії та екології) прийняли участь в акції «Міжнародний день чистих берегів», що відбулась в суботу 15 вересня 2018 року.

Докладніше…

 

Завкафедрою І.Семененко взяла участь у Літній академії молодих професіоналів у Тбілісі

18.09.2018 

Завідувач кафедри економіки і підприємництва навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала учасницею Літньої академії молодих професіоналів Шведського інституту «Міграція та інтеграція в країнах Східного партнерства та регіоні Балтійського моря: політичні і адміністративні виклики для розвитку інклюзивного суспільства».

Докладніше…

 

Медіа-центр СНУ ім. В. Даля. Він працює

13.09.2018 

Активні студенти СНУ ім. В. Даля, які мають бажання реалізовувати власні проекти у Медіа-центрі університету, створили блог Медіа-центру, де розмістили свій перший витвір.

Завдяки гранту, отриманому від Посольства США в Україні на створення Медіа-центру, студентський актив вже отримав обладнання для проведення масових заходів. Поки приміщення студії Медіа-центру ремонтується, студенти не гають часу. Докладніше…

 

Кроки до налагодження зв’язків з Кардіффом

13.09.2018 

До СНУ ім. В. Даля завітав Філ Бейл, депутат міської ради міста Кардіфф (Уельс, Велика Британія) і зустрівся з ректором університету Ольгою Поркуян та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександром Рязанцевим.

Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля пройшов тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах»

12.09.2018 

В Ресурсному центрі зі сталого розвитку при СНУ ім. В. Даля пройшов тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах». Метою тренінгу було посилення компетенцій представників студентської молоді, молодіжних лідерів міста щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів.

Докладніше…

 

Зустріч Юрія Гарбуза зі студентами СНУ ім. В. Даля

12.09.2018 

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз ініціював та провів зустріч із студентами СНУ ім. В. Даля.

Під час зустрічі очільник області поділився з молодими людьми своїм баченням теперішньої ситуації у регіоні та державі, закликав молодь активно долучатися до громадського життя.

Докладніше…

 

Лекція до 100-річчя видатного педагога

12.09.2018 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля було проведено відкриту лекцію академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, члена Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, завідувача міжнародної кафедри ЮНЕСКО «Духовно-культурні цінності виховання та освіти», доктора педагогічних наук, професора, почесного професора СНУ ім. В. Даля, завідувачки кафедри педагогіки Галини Шевченко на тему «Людина – найвища цінність».

Докладніше…

 

Нагороди далівцям до Дня фізкультури і спорту України

12.09.2018 

Під час урочистих заходів, що пройшли у Луганській облдержадміністрації з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, в числі кращих тренерів та спортсменів області нагороди отримали і двоє далівців.

Докладніше…