ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ ПОДІЛИЛИСЯ ОСВІТНІМ ДОСВІДОМ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

26.09.2017 

В межах участі СНУ ім. В.Даля в проекті Британської Ради «Англійська для університетів» викладачами кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин було проведено англомовний семінар «Англійська мова для нефілологічних спеціальностей».

Докладніше…

 

Далівська студентка – чемпіонка України з пауерліфтингу!

26.09.2017 

В Луцьку відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів українських вищих навчальних закладів.

Із сумою троєборства 345 кг студентка СНУ ім. В.Даля Юлія Григоренко виборола перше місце!

Докладніше…

 

Далівець Микола Горбунов нагороджений знаком «Відмінник освіти»

25.09.2017 

Міністерство освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність нагородило нагрудним знаком «Відмінник освіти» доктора технічних наук, професора СНУ ім. В.Даля, завідувача кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин інституту транспорту та логістики М.І.Горбунова.

Докладніше…

 

Футбольний матч до Міжнародного дня студентського спорту

25.09.2017 

В товариській зустрічі з футболу, присвяченій Міжнародному дню студентського спорту та Всеукраїнському олімпійському уроку, збірна команда СНУ ім. В.Даля перемогла команду Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму з рахунком 3:0.

Докладніше…

 

Україна – Польща: ламаємо стереотипи!

25.09.2017 

Студенти СНУ ім. В.Даля взяли участь у польсько-українській зустрічі «Let`s break the stereotypes», що відбулась у молодіжному центрі Європейського дому зустрічей – Новий Став у Насутові поблизу Любліна.

Докладніше…

 

Далівці позмагалися у спортивному туризмі

22.09.2017 

Кафедра міжнародної економіки і туризму інституту міжнародних відносин СНУ ім. В.Даля організувала для студентів традиційний туристичний зліт на честь Всесвітнього дня туризму.

Мета заходу – розвиток оздоровчого та спортивного туризму як виду активного відпочинку молоді, формування здорового способу життя, залучення до занять туризмом студентської молоді.

Докладніше…

 

Лекція «Громадянське суспільство як фактор модернізації України»

22.09.2017 

Викладачі та студенти СНУ ім. В.Даля зустрілися з провідним науковим співробітником Інституту соціології НАН України Віктором Степаненком, який виступив з лекцією на тему «Громадянське суспільство як фактор модернізації України».

Докладніше…

 

Подяки далівцям до Міжнародного дня студентського спорту

22.09.2017 

Луганськое обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України з нагоди Міжнародного дня студентського спорту нагородило Подяками за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичного виховання серед студентської молоді, пропаганду здорового способу життя, активну громадську позицію двох далівців Докладніше…

 

Далівці відзначили Міжнародний день студентського спорту

21.09.2017 

На стадіоні «Хімік» відбулися змагання на першість СНУ ім. В.Даля з легкої атлетики, присвячені Міжнародному дню студентського спорту.

Докладніше…

 

В гостях у далівців побував професор КНУ ім. Т.Шевченка Микола Томенко

21.09.2017 

В науковій бібліотеці СНУ ім. В.Даля відбулася зустріч викладачів і студентів Університету з Миколою Томенком, професором КНУ ім. Т.Шевченка, доктором політичних наук, відомим громадським та політичним діячем, головою фонду «Рідна країна».

Докладніше…