Далівці – лауреати президентської та урядової стипендій

27.06.2017 

Студенти юридичного факультету СНУ ім. В.Даля за наукову роботу та відмінне навчання відзначені державним керівництвом. 

Степан Золотар отримав іменну стипендію Президента України, а Камелія Алієва – стипендію Кабінету Міністрів.

Щиро вітаємо стипендіатів і пишаємось вами!

 

Далівці на семінарі для викладачів англійської мови в Києві

26.06.2017 

Доцент кафедри германо-романської філології та перекладу Ірина Афоніна, викладач  кафедри германо-романської філології та перекладу Альона Бовт, викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації Наталія Барвіна Інституту міжнародних відносин та начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В.Даля Олена Середіна взяли участь в навчальному семінарі з питань використання нових методів навчання Докладніше…

 

Наша студентка – переможниця конкурсу «Молода людина Луганщини-2017»

26.06.2017 

Напередодні Дня молоді були підбиті підсумки десятого обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2017».

Студентка кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля Дар’я Стаценко  здобула перемогу в номінації «Молодий працівник соціальної сфери».

Докладніше…

 

Оголошується набір на підготовчі курси до творчого конкурсу «Журналістика»

26.06.2017 

Підготовчі курси для абітурієнтів, які планують вступати на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 061 – «Журналістика», а відповідно будуть приймати участь у творчому конкурсі «Журналістика» (написання художньо-публіцистичного тексту за результатами прес-конференції), проводитимуться з 12 по 20 липня 2017 р.

Докладніше…

 

Освітній центр «Донбас-Україна» в СНУ ім. В.Даля

23.06.2017 

В приміщенні навчального корпусу СНУ ім. В.Даля за адресою вул.Донецька, 43, ауд. 101а розпочав роботу освітній центр «Донбас-Україна», через який абітурієнти з тимчасово непідконтрольних територій та населених пунктів на лінії зіткнення можуть вступити до Університету без атестату та сертифікатів ЗНО.

Докладніше…

 

Молодіжна акція «Сигаретку на конфетку»

22.06.2017 

Напередодні Дня молоді у Сєвєродонецьку пройшла молодіжна акція «Сигаретку на конфетку», яку організували відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради спільно зі студентською молоддю СНУ ім. В.Даля (Ганна Какауліна, Михайло Добровольський, Павло Омельчак, Альона Лазарєва, Владислав Шамордін, Юлія Головіна) та ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» (Каріна Нехристова, Діана Голубнича, Ольга Паруна, Уляна Тімашова).

Докладніше…

 

Нагороди далівцям до Дня молоді

21.06.2017 

З нагоди молодіжного свята тридцять п’ять сєвєродончан з числа соціально активної молоді отримали Почесні грамоти Сєвєродонецької міської ради і цінні подарунки.

Докладніше…

 

Студенти СНУ ім. В.Даля – учасники програми «Молодіжний працівник»

21.06.2017 

Студентки інституту економіки та управління Анастасія Гаврішків та Яна Литовка взяли участь в триденному Базовому тренінгу навчальної програми «Молодіжний працівник», що реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН, UNICEF, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Докладніше…

 

Представниця СНУ ім. В.Даля – учасниця програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

20.06.2017 

СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Британською Радою, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) в контексті сприяння реформуванню вищої освіти України та розвитку лідерського потенціалу вітчизняних вищих навчальних закладів.

Докладніше…

 

Студенти Інституту міжнародних відносин захищають дипломні роботи

19.06.2017 

На кафедрі германо-романської філології та перекладу Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В.Даля відбулися захисти дипломних робіт спеціалістів з філології, фахівців з германських мов та літератур і перекладу.

Докладніше…