Школа студентських профспілок

19.02.2017 

Голова профспілкової організації студентів СНУ ім. В.Даля, голова студради факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олексій Семенченко представив Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на семінарі голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються, організованому ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Докладніше…

 

Два проекти СНУ ім. В.Даля перемогли в конкурсі проектів від Британської Ради

18.02.2017 

Співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля представили три заявки на фінансування проектів з розвитку переміщених ВНЗ за Програмою «Активні Громадяни».

Докладніше…

 

СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Британською Радою в Україні

17.02.2017 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля продовжує співпрацю з Британською Радою в Україні, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією Лідерства (Великобританія) в контексті реалізації Програми з розвитку лідерського потенціалу університетів України протягом 2017-2018 рр.

Докладніше…

 

Команда СНУ ім. В.Даля продовжила роботу

17.02.2017 

Представники команди Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь у Підсумковій зустрічі в межах Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що реалізується Інститутом вищої освіти НАПН України разом з Британською радою в Україні та експертами Фундації лідерства для вищої освіти (Сполучене Королівство) та за підтримки МОН України.

Докладніше…

 

Викладачі СНУ ім. В.Даля розвинули лідерський потенціал

16.02.2017 

Тренінг з розвитку особистого лідерського потенціалу для викладачів відбувся на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації. Докладніше…

 

Педагоги СНУ ім. В.Даля навчалися викладати англійську за різними аспектами

15.02.2017 

Викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у Зимовій школі педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів».

Докладніше…

 

Що ми скажемо про війну через 10 років

15.02.2017 

Досвідом вирішення балканського конфлікту поділився всесвітньовідомий конфліктолог під час зустрічі з сєвєродончанами у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Стейнар Брін, професор Нансенської академії (Норвегія), голова Нансенської мережі діалогу, вважає, що його балканський досвід миротворця може бути корисним для українців. Докладніше…

 

ОЛЬГА ПОРКУЯН В ЕФІРІ РАДІО «ПУЛЬС». ЧАСТИНА 2

14.02.2017 

Як заробляє СНУ ім. В.Даля, як створюються умови для проживання студентів і викладачів, про плани  ВНЗ розповіла ректор університету, професор Ольга Поркуян в другій частині інтерв’ю обласному радіо «Пульс».

Докладніше…

 

Студентка СНУ ім. В.Даля отримала золоту медаль

14.02.2017 

Вітаємо з черговою перемогою студентку групи ПО-14 Юлію Григоренко та її наставника – викладача кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Хатіпова Михайла Олександровича!

Докладніше…

 

Далівки прийняли участь в емпіричних дослідженнях в Американському домі

13.02.2017 

Представники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь в першій міжнародній науковій конференції «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні», яка відбулася в Американському домі посольства США в Україні. Докладніше…