«Про вибори піци і депутатів»

23.11.2017 

Інтерактивну лекцію під такою назвою прочитали далівцям представники громадської організації «Центр UA» – її співзасновник та керівник Олег Рибачук та виконавча директорка Інна Борзило. Цікаво й дохідливо вони розповіли про ключові аспекти виборчої системи як основи парламентаризму, показали, як насправді діяльність народних обранців впливає на щоденне життя звичайних громадян.

Докладніше…

 

Студенти СНУ ім. В. Даля долучилися до вшанування Гідності та Свободи України

22.11.2017 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у міському заході з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 4-ї річниці Майдану.

Докладніше…

 

Викладач СНУ ім. В. Даля взяв участь у молодіжному обміні «Express Yourself» в Румунії

21.11.2017 

Делегація студентів з українських вишів у межах проекту з молодіжного обміну «Express Yourself» побувала в румунському місті Крайова. Одним з лідерів групи українських студентів став старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля Євген Медвєдєв.

Докладніше…

 

Вчених-істориків СНУ ім. В. Даля запрошують до співпраці литовські колеги

20.11.2017 

Викладач Університету імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), політолог, публіцист, дипломат Альвідас Медалінскас завітав до СНУ ім. В. Даля для обговорення напрямків співпраці з далівцями. Докладніше…

 

Яскрава перемога далівця на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Чехії

19.11.2017 

Напередодні чемпіонату світу 2017 року з пауерліфтингу, який проходить у м. Пльзень (Чехія), старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Дмитро Семененко отримав державну нагороду – медаль «За працю і звитягу».

Докладніше…

 

Пройшов семінар «Світові стандарти журналістики в умовах війни та кризи»

17.11.2017 

На базі кризового медіа-центру «Сіверський Донець» відбувся семінар, присвячений стандартам журналістики в умовах війни та кризи. Захід проводився за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Академією Української Преси та Національною спілкою журналістів України. У семінарі прийняли участь і студенти СНУ ім. В. Даля.

Докладніше…

 

Культурно-містецька співпраця зі Львівською областю

16.11.2017 

Студенти і викладачі СНУ ім. В. Даля прослухали лекцію кандидата історичних наук Ігоря Медведя на тему «Яких історичних героїв потребує українське суспільство, або чому Іван Франко актуальний для сьогодення».  

Докладніше…

 

В СНУ ім. В. Даля розпочав роботу Інформаційний центр Представництва ЄС в Україні

16.11.2017 

В СНУ ім. В. Даля з офіційним візитом побували співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні, яке в межах інформаційної кампанії  «Будуємо Європу в Україні» проводить серію інформаційно-просвітницьких заходів у всіх областях нашої держави.

Докладніше…

 

Лекція «Людина перед викликами цифрової епохи» в СНУ ім. В. Даля

14.11.2017 

Лекцію на тему «Людина перед викликами цифрової епохи» прочитала в СНУ ім. В. Даля Олена Гомілко, доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України. Цей просвітницький захід було проведено у межах святкування 25-ліття діяльності в Україні Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта.

Докладніше…

 

Всеукраїнський радіодиктант писали у стінах СНУ ім. В. Даля

12.11.2017 

В День української писемності та мови в найбільших лекційних аудиторіях СНУ ім. В. Даля зібралося чотириста людей, щоб написати 17-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проходив по всьому світу під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Докладніше…