Запрошуємо студентів на зустріч з адміністрацією Університету

11.08.2017 

Студенти, що вступили у СНУ ім. В.Даля у 2017 році, та їхні батьки запрошуються на зустріч з адміністрацією Університету та керівниками інститутів і факультетів.

Докладніше…

 

Юридичний факультет та Управління юстиції підписали меморандум про співпрацю

11.08.2017 

Між Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області та юридичним факультетом СНУ ім. В. Даля підписано меморандум про співпрацю.

Докладніше…

 

Далівці в літньому таборі “YOU Camp”

10.08.2017 

Троє студенток СНУ ім. В.Даля – Валентина Лісаконова, Яна Літовка і Тата Євсеєнко стали учасницями першого літнього табору «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» на Київщині, який було організовано стипендіальною програмою «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у партнерстві з громадською організацією Global Office.

Докладніше…

 

СНУ ім. В.Даля продовжує атестації з вільного володіння державною мовою

7.08.2017 

Чергова атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою пройшла у СНУ ім. В.Даля. Цього разу 16 осіб, що претендують на зайняття посади державної служби підтверджували свій рівень знань української мови. Усі вони пройшли випробування успішно.

Докладніше…

 

Далівець В.Смалій – учасник Х Міжнародної олімпіади з хімії в Ірані

4.08.2017 

Абітурієнт магістратури факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Василь Смалій візьме участь у Х Міжнародній студентській олімпіаді з хімії у Тегерані. Програма передбачає перевірку знань студентів з вишів Європи, СНД, Близького Сходу у чотирьох турах. Учасники розв’язуватимуть завдання з аналітичної, органічної, неорганічної, фізичної, квантової хімії.

Докладніше…

 

Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на навчання на 1-й курс СНУ ім. В.Даля

2.08.2017 

Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на навчання на 1-й курс СНУ ім. В.Даля.

Тим, хто є в списках, необхідно до 12.00 години 05 серпня подати оригінали документів в Приймальну комісію (м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 43).

Докладніше…

 

Далівець представив освіту Луганщини на Форумі у Києві

1.08.2017 

Директор інституту економіки і управління СНУ ім. В.Даля Руслан Галгаш представив освіту Луганщини на презентації актуалізованої Стратегії розвитку Луганської області до 2020 р., яка відбулася у Києві. Докладніше…

 

Студенти СНУ ім. В.Даля приймають участь в ігрових виборах

31.07.2017 

Приміряти на себе посаду міського голови або депутата, розібратися в питаннях місцевого бюджету і спробувати змінити систему освіти – таку можливість отримали студенти СНУ ім. В.Даля, які приймають участь у проекті «Студентська республіка».

Докладніше…

 

Бронзова нагорода Всесвітніх ігор-2017 в активі далівця Дмитра Семененка!

31.07.2017 

Старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Дмитро Семененко став володарем бронзової нагороди Всесвітніх ігор 2017 року.

Докладніше…

 

Склад Наглядової ради СНУ ім. В.Даля затверджений

29.07.2017 

Наказом Міністерства освіти і науки № 1085 від 25.07.2017р. затверджений склад Наглядової ради Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Докладніше…