Далівські студенти пройшли до фіналу конкурсу «Архітектор-2018»

10.01.2019 

Двоє студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли у фінальний етап відбору до подальшої участі у Всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018».

Докладніше…

 

Новорічне привітання ректора СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян

29.12.2018 

Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля відбулося офіційне відкриття Центру розвитку кар’єри

22.12.2018 

СНУ ім. В. Даля отримав під ялинку відремонтоване і оснащене необхідною технікою приміщення Центру розвитку кар’єри.

Докладніше…

 

Далівці завітали до обласного Будинку дитини

21.12.2018 

Є добра традиція – у  день Святого Миколая дарувати дітлахам подарунки. Студенти кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля (завідувач кафедри – професор Юлія Бохонкова) відвідали з подарунками Луганський обласний будинок дитини (м. Сєвєродонецьк).

Докладніше…

 

Далівчанки привітали випускників гірничо-індустріального коледжу

18.12.2018 

Викладачі кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля д.т.н., проф. Галина Татарченко і к.т.н., доц. Наталія Білошицька привітали студентів Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу з їхнім професійним святом та вручили сертифікати про попереднє проходження тестування зі вступного фахового випробування зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Докладніше…

 

Студенти СНУ ім. В. Даля пройшли відбір до участі у конкурсі «Архітектор-2018»

15.12.2018 

6 студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли перший етап відбору до подальшої участі у всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018» – проекті, заснованому Благодійним фондом Бориса Колєснікова. До участі в ньому були запрошені студенти архітектурних і будівничих спеціальностей і молоді спеціалісти з усієї України віком 17-25 років. Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля відкрито FabLab

14.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулося відкриття першої в Луганській області Fabrication Laboratory (FabLab). В цьому інноваційному середовищі діти та молодь, які постраждали в результаті конфлікту, зможуть працювати разом, розвивати свої навички та матеріалізувати свої власні ідеї практично в будь-якій сфері, від освіти до мистецтва та науки.

Докладніше…

 

Зустріч в рамках договору з Краківським Педагогічним університетом

12.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч студентів та викладачів університету з доктором наук, професором Педагогічного університету (Польща, м. Краків) Валерієм Окуліч-Козаріним, який провів майстер-клас «Соціально-психологічні особливості управління в бізнесі та медико-соціальній сфері».

Докладніше…

 

Інноваційна спільнота в 4-й раз зібралася у СНУ ім. В. Даля на форумі «IT-ідея 2018»

11.12.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбувся IV регіональний форум «IT-ідея 2018». На форумі усі бажаючі мали змогу представити свої проекти у галузі інформаційних технологій.

Докладніше…

 

Лекція для студентів та клініцистів юридичної клініки «Pro bono»

11.12.2018 

На Юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля відбулася лекція для студентів та клініцистів юридичної клініки "Pro bono" від голови польового офісу у м. Сєвєродонецьку Представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні Івана Салєєва Докладніше…