Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – Сайт СНУ
UA     EN     RU 

 

 

Фото
Доповідь співробітниці СНУ ім. В.Даля отримала високу оцінку на Міжнародній конференції
19.09.2017

Доцент кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля, кандидат психологічних наук Ольга Мітічкіна представила доповідь «Проблема кризи ідентичності в сучасному суспільстві» на Міжнародній науково-практичній конференції «Методологія: теорія та практика символдрами» у Києві.

 

Фото
Студентів СНУ ім. В.Даля запрошують до Литви та Польщі

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Міністерства культури України, Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви.

 

Фото
Далівців побільшало на 3000 чоловік. Кампанія триває
18.09.2017

У 2017 році в усі підрозділи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зараховано близько трьох тисяч нових студентів. Кількість студентів безпосередньо в базовому університеті стала більшою приблизно на 2300 осіб, половина з яких отримуватиме освітній ступінь бакалавра, решта здобуватимуть ступінь магістра.

 

Фото
У СНУ ім. В.Даля магістерські та дипломні роботи студентів перевірятимуться на плагіат
15.09.2017

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розпочав співпрацю з українською компанією ТОВ «Антиплагіат» сервіс Unicheck, яка займається розробленням програмного забезпечення для виявлення плагіату в академічних роботах.

 

Фото
Далівець Денис Фіронов – призер Міжнародного конкурсу «Майбутні аси цифрового машинобудування»
14.09.2017

Студент кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Денис Фіронов став срібним призером 15-го Міжнародного конкурсу «Майбутні аси цифрового машинобудування».

 

Фото
Далівці беруть участь у проекті «Ми – проти корупції!»
13.09.2017

Представники Ресурсного центру зі сталого розвитку при СНУ ім. В.Даля, громадської організації «Фундація «Простір» та Програми розвитку ООН уклали угоду щодо реалізації проекту «Ми – проти корупції!» за кошти виділеного гранту.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Студентська мобільність: гранти, можливості
Office 365 безкоштовно