Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
ua  FB

 

 

Фото
Біля СНУ ім. В.Даля встановили велопарковки і «Сімейний велосипед любові»
28.05.2017

Традиційний велопробіг в рамках святкування Дня міста Сєвєродонецька стартував від СНУ ім. В.Даля. Місце старту було обрано не випадково.

 

Фото
Студенти СНУ ім. В.Даля бігли легкоатлетичний крос

В рамках спартакіади Східноукраїнського національного  університету імені Володимира Даля відбувся легкоатлетичний крос.

 

Фото
Студенти СНУ ім. В.Даля: Ні мові ворожнечі

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Валентина Лисаконова, Ольга Нікітіна, Анастасія Гребенюк організували та провели для студентської молоді та викладачів Університету «Тренінг з ненасильницького спілкування «Ні мові ворожнечі».

 

Фото
У СНУ ім. В.Даля відбулася І Міжнародна науково-практична конференція
26.05.2017

І Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація» відбулася у СНУ ім. В.Даля.

 

Фото
У СНУ ім. В.Даля приймали аташе Посольства США

Перспективи майбутньої співпраці, поновлення програми з вивчення англійської мови English Access Microscholarship Program для студентів та дітей з соціально уразливих верств населення обговорили у СНУ ім. В.Даля з аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США Джоном Сільвером.

 

Фото
У СНУ ім. В.Даля закінчилася університетська ліга з футболу

У змаганнях з футболу взяло участь 5 команд підрозділів СНУ ім. В.Даля. Учасники показали злагоджену гру, свою волю до перемоги. Навіть дощ не завадив відбутися футбольним матчам.

 

Фото
Ярмарок вакансій вперше відбувся у СНУ ім. В.Даля
25.05.2017

СНУ ім. В.Даля організував для своїх студентів ярмарок вакансій в навчальному корпусі Університету – роботодавці регіону вперше завітали до своїх потенційних працівників прямо на місце їхнього навчання

 

 


Корисні посилання