Logo
Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
vk  FB

 

 

НОВИНИ
Фото
Школа студентських профспілок
19.02.2017

Голова профспілкової організації студентів СНУ ім. В.Даля, голова студради факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олексій Семенченко представив Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на семінарі голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються, організованому ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

 

Фото
Два «транспортних» проекти реалізують у СНУ ім. В.Даля
18.02.2017

Співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля представили три заявки на фінансування проектів з розвитку переміщених ВНЗ за Програмою «Активні Громадяни».

 

Фото
СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Британською Радою в Україні
17.02.2017

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля продовжує співпрацю з Британською Радою в Україні, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією Лідерства (Великобританія) в контексті реалізації Програми з розвитку лідерського потенціалу університетів України протягом 2017-2018 рр.

 

Фото
Команда СНУ ім. В.Даля продовжила роботу

Представники команди Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь у Підсумковій зустрічі в межах Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, що реалізується Інститутом вищої освіти НАПН України разом з Британською радою в Україні та експертами Фундації лідерства для вищої освіти (Сполучене Королівство) та за підтримки МОН України.

 

Фото
Викладачі СНУ ім. В.Даля розвинули лідерський потенціал
16.02.2017

Тренінг з розвитку особистого лідерського потенціалу для викладачів відбувся на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації.

 

Фото
Педагоги СНУ ім. В.Даля навчалися викладати англійську за різними аспектами
15.02.2017

Викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у Зимовій школі педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів».

 

Фото
Що ми скажемо про війну через 10 років

Досвідом вирішення балканського конфлікту поділився всесвітньовідомий конфліктолог під час зустрічі з сєвєродончанами у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Стейнар Брін, професор Нансенської академії (Норвегія), голова Нансенської мережі діалогу, вважає, що його балканський досвід миротворця може бути корисним для українців.

 

Всі новини

  

 

 


Корисні посилання