Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля | Сайт СНУ Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – Сайт СНУ
UA     EN     RU 

 

 

Фото
Далівці відсвяткували Міжнародний день студента
24.11.2017

Студенти СНУ ім. В. Даля відсвяткували Міжнародний день студента батлом. Команди презентували  факультети та інститути, змагалися у вокалі, танцях і жартах.

 

Фото
Студенти СНУ ім. В. Даля підвищили свою фінансову грамотність

Керівник Центру Фінансової грамотності при інституті економіки та управління СНУ ім. В. Даля, доцент Олена Тищенко разом із студентками 2 курсу інституту Юлією Крикливою, Тетяною Анисімовою, Валерією Деркач, Іриною Горобинською та Іною Сопельник взяли участь у фінансовій грі «Cache flow»

 

Фото
«Про вибори піци і депутатів»
23.11.2017

Інтерактивну лекцію під такою назвою прочитали далівцям представники громадської організації «Центр UA» – її співзасновник та керівник Олег Рибачук та виконавча директорка Інна Борзило. Цікаво й дохідливо вони розповіли про ключові аспекти виборчої системи як основи парламентаризму, показали, як насправді діяльність народних обранців впливає на щоденне життя звичайних громадян.

 

Фото
Студенти СНУ ім. В. Даля долучилися до вшанування Гідності та Свободи України
22.11.2017

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у міському заході з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 4-ї річниці Майдану.

 

Фото
Викладач СНУ ім. В. Даля взяв участь у молодіжному обміні «Express Yourself» в Румунії
21.11.2017

Делегація студентів з українських вишів у межах проекту з молодіжного обміну «Express Yourself» побувала в румунському місті Крайова. Одним з лідерів групи українських студентів став старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля Євген Медвєдєв.

 

Фото
Вчених-істориків СНУ ім. В. Даля запрошують до співпраці литовські колеги
20.11.2017

Викладач Університету імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), політолог, публіцист, дипломат Альвідас Медалінскас завітав до СНУ ім. В. Даля для обговорення напрямків співпраці з далівцями.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Студентська мобільність: гранти, можливості
Office 365 безкоштовно