CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ
UA     EN     RU 

 

 

Фото
Наукова конференція майбутніх журналістів
23.02.2018

На кафедрі української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля відбулася студентська наукова конференція «Новини в сучасному інформаційному просторі України». До організаційного комітету надійшло 18 доповідей, які були розподілені на секції «Українські телеканали як чинники формування медіареальності», «Теорія масової комунікації» та «Новітні медіа та комунікаційні технології».

 

Фото
Студентська проектна група починає роботу
22.02.2018

В межах проекту «Студія ініціатив або ми зростаємо разом!», який реалізується ГО «Фундація «Простір», студенти СНУ ім. В. Даля зустрілися з працівниками Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації – Михайлом Снопенком і Євгеном Целіщевим.

 

Фото
Представники Посольства США завітали на заняття Access у СНУ ім. В. Даля
14.02.2018

До СНУ ім. В. Даля завітали представники Посольства США в Україні – Джон Сілвер, аташе з питань вивчення англійської мови, Лілія Шило, помічник аташе з питань культури, та директор організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко.

 

Фото
Сєвєродонецькі фахівці бібліотечної справи зустрілися з колегами з Посольства США в Україні

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч бібліотечної спільноти Сєвєродонецька з керівником проекту «Американські центри» Посольства США в Україні, доктором філософії Маджією Крауз та координатором проекту «Американські центри» Посольства США в Україні, віце-президентом Української бібліотечної асоціації Валентиною Пашковою.

 

Фото
Студентка СНУ ім. В. Даля відвідала семінар відомого вченого-психотерапевта

Студентка факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки (спеціальності «Практична психологія») Катерина Сотнікова успішно пройшла курси підвищення кваліфікації в рамках програми багатоетапного навчання Кататимно-імагінативній психотерапії.

 

Фото
Далівські фахівці допомагають школярам у науковій роботі
12.02.2018

Відбувся XXIV обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. Серед робіт, представлених на секції «Правознавство», були роботи сєвєродонецьких школярів

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості