Logo
Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
  • Зображення заблоковано блокувальником реклами

 

Фото
Вітаємо Шевченко Галину Павлівну з обранням академіком НАПН України!
23.10.2016

Щиро вітаємо Галину Павлівну Шевченко члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, директора науково-дослідного інституту духовного розвитку людини, директора кафедри ЮНЕСКО «Духовно-культурні цінності виховання та освіти», завідувача кафедри педагогіки Східноукраїнського національного університету імені В. Даля з обранням дійсним членом (академіком) Національної академії педагогічних наук України 20 жовтня 2016 року.

Архів новин

 

ВАЖЛИВО
Фото

Увага! 26 жовтня відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки

25.10.2016

В середу, 26 жовтня, у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті випускника СТІ Юрія Гуртяка, який добровольцем пішов на війну, два роки воював за України, був командиром-розвідником батальйону «Айдар»  і загинув 11 липня 2016 року.

Фото

CНУ ім. В.Даля представив оригінальні науково-технічні розробки

24.10.2016

Викладачі і аспіранти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля представили оригінальні науково-технічні  розробки на Всеукраїнській науково-технічній виставці винаходів, науково-технічних розробок і технологій, в якій прийняли участь провідні університети України.

Архів новин

Делегація СНУ ім. В. Даля ознайомилася з роботою Лідського університету (Велика Британія)

20.10.2016

Відбувся перший ознайомчий візит співробітників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля до партнера –  Лідського університету  (м. Лідс, Велика Британія) з метою обговорення потенційних напрямків співпраці між українським і британським вишами.

Викладачі СНУ ім. В.Даля отримали міжнародний досвід кандидата для отримання наукового звання

18.10.2016

Далівці зав. кафедрою «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» Наталія Чернецька-Білецька і викладач цієї кафедри Сергій Клюєв взяли учать у науковому стажуванні «Збалансовані економіко-правові процеси в суспільстві та бізнес-середовищі в умовах глобалізації»  у Варненському економічному університеті (Болгарія).

Архів новин