Студенти СНУ ім. В.Даля побували з екскурсією на «Азоті»

Студенти  факультету інженерії під керівництвом кураторів груп, доцента Григорія Мелконова, старшого викладача Інни Нікітченко та лаборанта Анастасії Бондар, відвідали виробництва селітри та карбоміду Приватного акціонерного товариства «Сєвєродонецьке об'єднання Азот». Екскурсія відбулася за сприяння Центру розвитку кар’єри Університету

Студенти факультету інженерії СНУ ім. В.Даля

Безумовно, для студентів інженерного факультету відвідування промислового підприємства такого масштабу, ознайомлення з особливостями хімічного виробництва викликало щирий інтерес. Майбутні інженери ознайомилися з основним обладнанням для виробництва добрив.

ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот»

На жаль, не всі студенти факультету мали можливість відвідати підприємство за одну екскурсію. Сподіваємось, що й надалі  керівництво ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» буде сприяти організації екскурсій на виробництво.