Архітектор кар’єри: успішний крок до старту. Досвід Національного форуму

В київському Університеті економіки та права «Крок» пройшов Національний форум «Архітектор кар’єри: успішний крок до старту». Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на цьому заході представляла керівник Центру розвитку кар’єри Наталія Ткаченко.

Метою цього соціального проекту є покращення компетентності фахівців навчальних закладів, а також батьків майбутніх абітурієнтів у свідомому виборі професії та кар’єрному зростанні молоді.

Більше трьохсот гостей з усіх куточків держави взяли участь у тренінгах та майстер-класах, що провели для них спеціалісти з професійної орієнтації, експерти ринку праці, бізнес-тренери, кар’єрні консультанти.

Що ж стосується досвіду самого Університету «Крок», то Наталія Ткаченко особливо відзначила постійний і добре налагоджений зв’язок з підприємствами, установами та організаціями різних форм власності на предмет профорієнтації та працевлаштування студентів і випускників.

Також заслуговує на увагу вельми активна мотиваційна робота із студентством, особливо з тими юнаками та дівчатами, що приблизно на третьому році перебування у стінах своєї Альма-матер дещо втрачають початковий запал та жагу до знань. Саме в цей час їм приділяють особливу увагу, щоб надати новий поштовх до навчання та зацікавленість у виборі професії.

Наталія Ткаченко сподівається, що цей досвід, а також багато інших цікавих та корисних методів, про які вона дізналася на форумі, вдасться запровадити і в роботі Центру розвитку кар’єри нашого Університету.