СТУДЕНТИ СНУ ІМ. В.ДАЛЯ БУДУЮТЬ ДІАЛОГ

Вісім студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у тренінгу «Табір миру: українська молодь будує діалог», що відбувався у мальовничому котедж-парку «Славна» поблизу м. Охтирка Сумської області.

Метою проекту є побудова діалогу між молодими людьми з різних регіонів України, які постраждали від збройного конфлікту на сході країни.

Питання, що розглядались в рамках тренінгу: персональна та колективна ідентичність, комунікація та активне слухання, діалог, ненасильницьке спілкування, поняття конфлікту, трансформація конфліктів, права людини, розуміння миру, проекти для молоді із побудови миру та інші.

На тренінгу студенти СНУ ім. В.Даля розробили власні ініціативи із побудови діалогу, які в подальшому реалізують у своєму місті. На реалізацію ініціатив учасники отримають матеріальну та консультаційну підтримку від команди проекту.

Захід реалізується ГО «Центр євроініціатив» (м. Суми) в партнерстві з ГО Фундація «Простір» (м. Cєвєродонецьк), ГО КІПЦ «Євроклуб» (м. Кременчук) та ГО ВІПЦ «Креатив» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи.