Далівці побували з екскурсією на НВО Імпульс

Студенти кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В.Даля завітали на ПРАТ НВО «Імпульс», щоб ознайомитися із сучасним виробництвом і технологічним обладнанням. Разом із своїми кураторами – доцентом М.Черніковим та старшим викладачем І.Черніковою – далівці відвідали ділянку електрохімічних та лакофарбових покриттів, слюсарно-механічну ділянку, налагоджувальний полігон, випробувальний центр, уважно слухаючи пояснення заступника директора підприємства з виробництва Ю.Новоселецького.

Про те, що екскурсія була цікавою й корисною, свідчать відгуки самих студентів.

Валентин Шабанов: «На виробниче об’єднання «Імпульс» не кожен день можна потрапити, а нашій групі посміхнулася удача. Ми отримали багато цінної інформації, з’явилося бажання працювати тут після закінчення Університету».

Валерій Алієв: «На мене справило враження те, що практично все виробництво працює під управлінням інноваційних комп’ютерних програм. Я довідався багато нового, але хотів би взнати про роботу підприємства ще більше, а в майбутньому брати участь у новітніх розробках».

Марина Доценко: «Нас зустріли на найвищому рівні, і двогодинна екскурсія пройшла цікаво й захоплююче. Заступник директора з виробництва дохідливо розповідав про підприємство й вичерпно відповідав на наші запитання. Я була у захваті, і в майбутньому дуже хотіла б працювати на «Імпульсі», розвивати виробництво».

Між керівництвом НВО «Імпульс» та СНУ ім. В.Даля вже існує попередня домовленість про те,що подібні екскурсії для студентів можуть проводитися і надалі.