Готуємось до пошуку роботи

Студенти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля Євген Гонтар (ЖУР-16д), Олексій Семенченко (ФФ-151), Валерій Пліско (ФЛ-151) та Яна Голубенко (ЖУР-16д) провели відкриту лекцію з психології спілкування. В організації лекції приймали участь Профком студентів та Центр розвитку кар’єри Університету.

Комунікативні навички дуже важливі для студентів, майбутніх фахівців будь-якої спеціальності, адже незабаром вони працюватимуть на підприємствах, в організаціях, в колективах. Багато студентів вже працюють в позанавчальний час та відчувають значимість навичок спілкування на собі. При працевлаштуванні, проходженні співбесід з роботодавцями добре володіння комунікативними навичками є додатковою перевагою претендента на вакансію та полегшує взаєморозуміння з роботодавцем.

На лекції були присутні не тільки студенти, а й викладачі, що дозволило оцінити рівень підготовки та проведення лекції як достатньо високий. Студенти дізналися про значення жестів та про те, які з них краще не використовувати при спілкуванні з іншою людиною, роботодавцем. На прикладах студенти навчилися, як зрозуміти ставлення співрозмовника по його рухах, жестикуляції, які є приховані елементи впливу на іншу людину. Також на лекції ознайомилися з тим, що може означати один і той самий жест в різних країнах.

Лекція супроводжувалася живою музикою – пісні на гітарі у виконував студент групи ФЛ-551 Дмитро Малюгін.

Відео, яке допоможе закріпити вивчений на лекції матеріал:

Відео про 10 ознак, що ти сподобався дівчині чи навпаки: