Торгівельна компанія Нова Трейд пропонує далівцям роботу

Центром розвитку кар’єри СНУ ім. В.Даля проведено зустріч студентів із представником ТОВ «Торгівельна компанія «Нова Трейд» стосовно можливостей працевлаштування. Начальник відділу торгівлі компанії Михайло Барилов розповів, що підприємство, переїхавши з Луганська, продовжує роботу в Сєвєродонецьку та регіоні, швидко розвивається (відкрило за три роки ряд філій), активно впроваджує новітні технології у сфері оптової торгівлі, має далекосяжні плани на майбутнє.

Компанія «Нова Трейд» зацікавлена у співпраці з Університетом, адже розвиток нових напрямів торгівлі мають забезпечувати активні, енергійні, мотивовані на успіх молоді спеціалісти.

Підприємство пропонує цікаву роботу, пізнавальні відрядження на виробництва постачальників, конкурентоспроможну заробітну плату.

На даний час ТОВ  «ТК «Нова Трейд» запрошує випускників та студентів старших курсів СНУ ім. В.Даля до участі в конкурсі на наступні вакансії:  менеджер з логістики, менеджер з маркетингу, менеджер зі збуту, бухгалтер, програміст баз даних, мерчендайзер.

Можлива й неповна зайнятість для студентів з перспективами кар’єрного росту: підприємство запрошує студентів на роботу промоутерами. Така робота передбачає погодинну оплату у зручний час для студентів денного відділення після навчання в університеті.

За додатковою інформацією та з питаннями щодо працевлаштування звертайтеся до Центру розвитку кар’єри за телефоном 050-835-40-15.