Відкрито прийом заявок на участь у New Europe College Pontica Magna Fellowship Program 2017-2018

Крайній строк прийому заявок: 4 червня 2017 року.

New Europe College, Інститут перспективних досліджень у сфері гуманітарних та суспільних наук в Бухаресті (Румунія) запрошує до участі  у конкурсі на отримання стипендії  Pontica Magna Program. Ця фінансова можливість націлена на молодих дослідників, представників засобів масової інформації, письменників та митців з країн, що оточують Чорне море а також за його межами.

Заохочуються до подання заявок кандидати з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, України та Туреччини.

Заявки кандидатів з інших пострадянських країн також будуть розглянуті.

Стипендіати отримують щомісячну стипендію у розмірі 750 €, включаючи житло та дорожні витрати. На додачу до їхнього часу перебування у Бухаресті їм також пропонують одномісячну дослідницьку подорож за кордон до Інституту, який вони оберуть на свій розсуд.

Заявки повинні бути подані лише в електронному вигляді на цю адресу: applications@nec.ro.

Кандидати також повинні вказати у полі теми листа “Pontica Magna Fellowship”.

Заявки повинні бути вислані не пізніше 4 червня 2017 року.

Application_Form_Pontica_Magna_2017-2018.doc

Application_Guidelines_Pontica_Magna_2017-2018.doc

Call_For_Applications_Pontica_Magna_2017-2018.doc

Pontica Magna координатор: Dr. Constantin Ardeleanu (cardeleanu@nec.ro)