Студенти СНУ ім. В.Даля долучаються до реалізації проектів разом з громадськістю Сєвєродонецька

Студенти СНУ ім. В.Даля в числі 16 активних громадян Сєвєродонецька стали учасниками тренінгу за програмою «Active Citizens», який провела ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" спільно з Британською Радою на громадському майданчику «ХочуБуду».

Тренінг провели фасилітатори Наталія Дубровіна та студент СНУ ім. В.Даля Олександр Маковей. Далівці Яна Литовка та Євген Гонтарь виступили в ролі волонтерів.

Завдяки тренінгу учасники розвинули особисті якості, необхідні для продуктивних громадських змін, дізналися про можливості міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Також навчилися писати власні проекти локальної соціальної дії, отримали можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів до Британської Ради та отримали сертифікати міжнародного зразка.

Тренінг завершився представленням двох проектів, та підготовкою одного з них до подання на фінансування Британською Радою. Власний проект має назву “One Art for everyone”. Мета – залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до творчості, розвиток їхніх  комунікативних навичок при спілкуванні одне з одним.

Учасники тренінгу дізнались, як розвинути активну громадянську позицію, свої особисті навички та як писати власні проекти.

На тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера, було багато цікавих та пізнавальних конкурсів. Організатори заходу навчили учасників новим вмінням та навичкам, які знадобляться у повсякденному житті.