Далівець взяв участь у міжнародній конференції у Вільнюсі

Студент кафедри всесвітньої історії та історії України Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля Іван Жеведь взяв участь у XIX Міжнародній студентській науковій конференції «Європа-2017. Від друкованого слова до знання: локальні традиції і глобальний перехід», що відбулася у Європейському гуманітарному університеті (м.Вільнюс, Литва).

Учасники конференції працювали в 14 різних секціях, де представили дослідницькі проекти та обговорили роботи колег з інших університетів.

Іван Жеведь виступив з доповіддю на тему «Технологія громадського контролю в публічній політиці і державному управлінні України» на секції «Нові технології в публічній політиці і державному управлінні».

За успішний виступ  далівець  був нагороджений сертифікатом та правом публікації у науковому збірнику ЄГУ.

Студенти та молоді науковці з різних країн змогли представити свої наукові досягнення, зав'язати нові контакти та обмінятися досвідом навчання в різних університетах Східної Європи і не тільки.