Ярмарок вакансій вперше відбувся у СНУ ім. В.Даля

СНУ ім. В.Даля організував для своїх студентів ярмарок вакансій в навчальному корпусі Університету – роботодавці регіону вперше завітали до своїх потенційних працівників прямо на місце їхнього навчання

На заході з привітальними словами виступили представники установ-співорганізаторів ярмарку: директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський, в.о. директора Сєвєродонецького міського центру зайнятості Сергій Акулов, заступник начальника Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської державної обласної адміністрації Валентин Галкін, волонтер проекту ООН «Моя кар’єра» Інна Куницька.

На Ярмарок вакансій завітали близько 40 роботодавців, підприємств та установ Луганської області, які орієнтовані на працевлаштування випускників та студентів.

Близько 300 студентів СНУ ім. В.Даля отримали можливість дізнатися про кожного потенційного роботодавця регіону: який вид і масштаб його діяльності, скільки співробітників, скільки років він існує на ринку товарів і послуг. Таку можливість студенти університету отримали вперше.

До того ж ярмарок вакансій надав унікальну можливість студентам через пряме спілкування з представниками організацій та підприємств знайти місце для проходження практики або стажування, бути зарахованими до кадрового резерву підприємств та установ, спробувати свої сили у працевлаштуванні, набути досвід у складанні резюме та проходженні співбесіди, скласти відео-резюме, відвідати тренінг з техніки пошуку роботи та пройти профорієнтаційне тестування.

Отже, на випускників і студентів СНУ ім. В.Даля чекають такі підприємства регіону:

– Головне управління статистики у Луганській області

– Сєвєродонецьке відділення ПАТ КБ «Приватбанк»

– Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради

– Головне управління державної фіскальної служби в Луганській області

– Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

– ПрАТ «СНВО «Імпульс»

– Управління державної казначейської служби України у м. Сєвєродонецьку

– ТОВ «Гведеон»

– ТОВ «Сільпо-Фуд»

– Філія – Луганське обласне управління ПАТ «Ощадбанк»

– ТОВ «Кларіант Україна»

– ТОВ «Лугекоенерго»

– Сєвєродонецький міський військовий комісаріат

– Обласний комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр соціального захисту населення

– Управління північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області

– Луганська дирекція ПАТ «Укрпошта»

– ТОВ «Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест»

– ТОВ НВФ «Мікрохім»

– ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920»

– ПП «Автолайн Компані»

– Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства

– Управління пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку

– ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

– Відділ освіти Лисичанської міської ради

– ТОВ НВП «Зоря»

– ТОВ «Швейне об’єднання «Робочий стіль»

– КП «Редакція газети «Життя Білокуракинщини»

– Відділ освіти Білокуракинської РДА

– Кремінське відділення ПАТ КБ «Приватбанк»

– Відділ освіти Новоайдарської РДА

– СТОВ ім. Енгельса Новопсковського р-ну

– Структурний підрозділ «Сватівське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця»

– ТОВ "Сєвєродонецькі металеві вироби та конструкції"

– Лисичанська міська рада

– Державна прикордонна служба України

– Сєвєродонецький міський центр зайнятості

– ТОВ «Торгівельна компанія «Нова Трейд»

– ДП «Савсервіс Столиця».

Ініціатором проведення ярмарку вакансій виступив Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В.Даля.