ua   EN    Print

Міська влада відзначила співробітницю СНУ ім. В.Даля

Доцент кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління СНУ ім. В.Даля Тетяна Сотнікова була нагороджена міським головою Валентином Казаковим Грамотою Сєвєродонецької міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток Сєвєродонецька та з нагоди Дня міста.

На фото: Тетяна Сотнікова (у центрі)

Взагалі, СНУ ім. В.Даля активно підтримує міські ініціативи. Особисто Сотнікова Т.Г. здійснює організацію виховної роботи, забезпечує участь студентів у культурно-масових заходах на рівні міста та області. Так, у 2017 році під її керівництвом проведено заходи до Дня студента, флешмоби до державних свят: Дня Прапору, Дня Соборності, вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, акцію «Зробимо Україну чистою», заходи до Дня Європи тощо.