Англомовний круглий стіл на кафедрі іноземних мов та професійної комунікації

Студенти, що здобувають кваліфікацію магістра на кафедрі хімічної інженерії та екології факультету інженерії СНУ ім. В.Даля, стали учасниками англомовного круглого столу з інноваційних тенденцій у хімічній технології, організованого викладачем кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Університету, Н.О.Барвіною.

Майбутні магістри гідно впоралися з досить складним завданням, а саме науковою презентацією своїх професійних досліджень. Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації та студенти мали можливість плідного спілкування, а останні також отримали гарний досвід з підготовки та презентації своїх ідей англійською.

Темами презентацій стали: «Utilization of metal-containing sludge», «Coal gasification», «Mathematical modeling and optimization of chemical technology objects», «Synthetic fuel», «Neutralization of metal-containing solutions» та інші.