Далівці – фіналісти Національного конкурсу фінансової грамотності

Студенти інституту економіки та управління під керівництвом доцента кафедри фінансів і банківської справи, керівника Центру фінансової грамотності Олени Тищенко взяли участь у фіналі Національного конкурсу студентських відеоробіт на тему «Фінансова грамотність».

Студентські команди представили на конкурс свої відеороботи та захистили інвестиційні плани.

До складу професійного журі увійшли представники компанії VISA, Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, USAID, Київської школи економіки та Міністерства освіти і науки України. Цей конкурс був спрямований на поширення базових знань про фінансову грамотність серед студентів, які є майбутнім нашої держави і нашого економічного добробуту.

Студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Лілія Андріїва, Наталія Гаркуша та Анастасія Гнатенко творчо підійшли до виконання своєї відеороботи, за що були відзначені дипломами фіналістів та цінними подарунками.

За перемогу у фіналі змагалися 10 команд з усієї України, які було відібрано шляхом онлайн-голосування на сайті конкурсу. Наша студентська команда створила оригінальне відео на тему «Беру кредит». Відеоролики будуть у подальшому використовуватись під час занять в школах та університетах, і за їхньою допомогою підростаюче покоління зможе засвоїти засади фінансової грамотності.