Оголошується набір на підготовчі курси до творчого конкурсу «Журналістика»

Підготовчі курси для абітурієнтів, які планують вступати на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 061 – «Журналістика», а відповідно будуть приймати участь у творчому конкурсі «Журналістика» (написання художньо-публіцистичного тексту за результатами прес-конференції), проводитимуться з 12 по 20 липня 2017 р.

Викладачі університету навчать слухачів працювати з «живим» джерелом інформації (людиною) у форматі прес-конференції, а також підготують до написання творчого завдання у довільно обраному жанрі (інтерв’ю, есе, замітка тощо). Абітурієнти удосконалять вміння чітко й грамотно формулювати думки, структурувати інформацію, аналізувати факти, виділяти причинно-наслідкові зв’язки, ілюструвати поняття відповідними прикладами, аргументувати свої висновки, підвищать мовленнєву грамотність.

Реєстрація слухачів починається з понеділка 26 червня в аудиторії 525 головного корпусу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59а).

Більше інформації за телефонами: +38 (050) 860-39-89, +38 (066) 645-27-55.