Співпраця СНУ ім. В.Даля з Британською Радою триває

СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Британською Радою, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) в контексті сприяння реформуванню вищої освіти України та розвитку лідерського потенціалу вітчизняних ВНЗ.

В Києві відбувся другий етап з підготовки майбутніх лідерів 2017-2018, на якому було представлено збірні команди 14 провідних вітчизняних ВНЗ. Представника СНУ ім. В.Даля Тетяну Модестову, яка приймала участь минулого року в якості учасника команди від нашого Університету, в цьому році було запрошено членом національної команди фасилітаторів програми.

В рамках другого модулю компоненту «Майбутні лідери» учасники за підтримки фасилітаторів мали змогу:

• ознайомитися з 16 типами особистості та оцінити їх як один із способів розуміння відмінностей між людьми;
  • виявити власні реакції на різні ситуації і стимули та порівняти їх з реакціями інших учасників;
  • дослідити шляхи впливу на інших, підтримуючи етичний та автентичний підходи;
  • розробити власний підхід до структурування та ведення зустрічей;
  • запланувати разом з колегами складне завдання, що вимагає співпраці, маючи дуже обмежений період часу;
  • оглянути робочу динаміку команди (та практику асинхронної командної роботи) на основі досвіду власної команди.

Під час заходу було презентовано міні-лекції британських експертів з питання зміцнення потенціалу Університету, що є нагальним завданням для СНУ ім. В.Даля:

1. Підходи до лідерства у вищій освіті:

Даг Паркін, Директор програм Фундації лідерства у вищій освіті Великої Британії, аналізує різницю між лідерством і менеджментом і пропонує шляхи становлення моделі розподіленого лідерства у вищій освіті.

2. Ефективні комунікації та робота в команді:

Стюарт Хант, ключовий партнер Фундації лідерства у вищій освіті Великої Британії, розкриває принципи ефективної командної роботи, а також обміну та обговорення ідей в університеті.