У СНУ ім. В. Даля триває вступна кампанія

Випускники технікумів та професійно-технічних училищ подають заяви та документи при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (зі скороченим терміном навчання). Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та вступають на навчання до Університету за спорідненою в рамках галузі знань спеціальністю приймаються на перший курс (зі скороченим терміном навчання 1 рік 10 місяців). Також зазначені особи можуть вступати на навчання до Університету за іншою (неспорідненою) спеціальністю, але при цьому термін навчання складає 2 роки 10 місяців.

Андрій Таранцев навчався в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі на техніка-механіка.

«Вступаю на транспортний факультет для того, щоб підвищити кваліфікацію, отримати вищу освіту. Мене влаштовує і рівень викладання в Університеті, і його розташування. Не бачу сенсу в тому, щоб їхати кудись далеко для отримання знань і диплому, які мені можуть дати й тут».

Лариса Іванівна, мама абітурієнта:

«Ретельно вивчила можливість отримання освіти в нашому регіоні, бо за сімейними обставинами мій син не може поїхати на навчання в іншу область. Нехай навчається тут, а далі час покаже. Нас влаштовує спектр спеціальностей, є з чого вибрати. За три останні роки далівський університет не втратив своєї популярності, та і альтернативи в області я не бачу».

Роман Пономарьов вступає на навчання за неспорідненою спеціальністю. Подав заяви на три спеціальності.

«Коли обирав спеціальність при вступі до технікуму, керувався в першу чергу порадами батьків та членів приймальної комісії. А зараз я вже розумію, що мені потрібно, до чого в мене є більше здатності і зацікавленості. Я схиляюсь до того, щоб вивчати екологію, електротехніку чи будівництво. В мене є друзі, які навчаються в Університеті, багато мені розповідали про навчання. Я думаю, в мене все вийде, як я планую».

Прийом документів на навчання за скороченими програмами підготовки бакалаврів триватиме до 24 липня (для денної форми навчання) та до 09 серпня (для заочної форми навчання). Детальніше про умови вступу на основі диплома молодшого спеціаліста дивіться тут.