Два корпуси СНУ ім. В.Даля обладнали пандусами

Навчальний та лабораторний корпуси СНУ ім. В.Даля відтепер обладнані пандусами для безперешкодного доступу до будівель людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Це стало можливо завдяки реалізації проекту соціальної дії «Рух без обмежень» ГО Фундація "Простір" за фінансової підтримки Британської Ради в Україні в рамках Програми «Активні громадяни».

Конструкція є надійною і зручною, засвідчив колишній випускник Університету Костянтин, який зараз працює в ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ».

Одним з авторів проекту є доцент кафедри машинознавства та обладнання промислових підприємств Факультету інженерії Андрій Жидков. Команда проекту зробила зручні пандуси згідно з розробленою проектно-технічною документацією з урахуванням відповідних норм та стандартів, і тепер цією документацією можуть скористатися інші ініціатори облаштування таких пандусів.

Цією ж командою раніше був реалізований проект соціальної дії «ВелоCITY» з встановлення біля двох корпусів велопарковок.