Бронзова нагорода Всесвітніх ігор-2017 в активі далівця Дмитра Семененка!

Старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Дмитро Семененко став володарем бронзової нагороди Всесвітніх ігор 2017 року.

Д.Семененко виконує вправу "Тяга"

Х Всесвітні спортивні ігри, які проходять у Польщі (місто Вроцлав), і триватимуть до 30 липня, зібрали найкращих спортсменів неолімпійських видів спорту. До складу національної збірної серед 80 спортсменів увійшов і представник СНУ імені В.Даля, дворазовий чемпіон світу з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту України Дмитро Семененко.

Дмитро виступав у категорії важковаговиків, де були об'єднані спортсмени вагових категорій до 93 кг і до 105 кг. Дмитро зібрав свою рекордну суму – 1042 кг, що забезпечило йому бронзову нагороду Всесвітніх ігор. При цьому він оновив рекорд світу у своїй ваговій категорії (до 105 кг). Тепер це 432 кг!

П'єдестал пошани Всесвітніх ігор-2017

Вітаємо Дмитра з успіхом! Бажаємо йому міцного здоров’я та подальших перемог на міжнародній арені на благо українського спорту та рідної альма-матер!

Переможці (Д.Семененко – праворуч)