Студенти СНУ ім. В.Даля приймають участь в ігрових виборах

Приміряти на себе посаду міського голови або депутата, розібратися в питаннях місцевого бюджету і спробувати змінити систему освіти – таку можливість отримали студенти СНУ ім. В.Даля, які приймають участь у проекті «Студентська республіка».

Темою Проекту була освіта як ключовий напрямок нової індустріалізації Луганщини. Так, протягом двох днів близько 40 учасників із різних куточків Луганської області обговорювали питання щодо важливих аспектів реформування освіти, торкнулися теми проектів, які може реалізувати молодь для покращення умов навчання. Консультації та поради учасникам надавали експерти Проекту.

Програма регіонального етапу Студреспубліки-2017 була дуже насичена – це семінари та тренінги, ігрові змагання, “Студентська мафія”, “Дебати”, фотоконкурс “Спалах емоцій”, фестиваль аматорського відео та багато іншого.

З СНУ ім. В.Даля в проекті взяли участь 10 студентів: Валерій Пліско, Яна Литовка, Валентина Лисаконова, Дмитро Калініченко, Олексій Семенченко, Дмитро Скакун, Дар'я Губаренко, Володимир Бухаров, Анастасія Літвінова, Денис Давидов.

Головною подією заходу стали вибори Студентського мера та депутатів магістрату. Відбувалася справжня політична гра між студентськими партіями. Мером обрали далівця Дмитра Калініченка. Тепер студентський мер та депутати студентського магістрату представлятимуть Луганщину у фіналі «Студреспубліки», що відбудеться на узбережжі моря вже наприкінці серпня.