Далівці в літньому таборі “YOU Camp”

Троє студенток СНУ ім. В.Даля – Валентина Лісаконова, Яна Літовка і Тата Євсеєнко стали учасницями першого літнього табору «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» на Київщині, який було організовано стипендіальною програмою «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у партнерстві з громадською організацією Global Office.

До табору зібралися 100 студентів українських вищих навчальних закладів, 50 з них – представники переміщених вишів. Вони сформували команди, які на протязі п’яти днів розробили і згодом представили тринадцять соціальних проектів, спрямованих на об’єднання українців, покращення їхнього життя. Далі журі визначило чотири кращих з них, які отримають на реалізацію фінансування від Фонду Віктора Пінчука та менторську підтримку від громадської організації Global Office.

Студентам допомагали спеціалісти-практики та іноземні волонтери, які ділилися власним досвідом та знаннями з лідерства, проектного менеджменту, громадянської освіти.

За свідченням наших дівчат, це були неймовірно яскраві дні, що залишили по собі незабутні враження і знайомства, збагатили корисним практичним досвідом, надали імпульсу до подальшого самовдосконалення.