Навчальний рік розпочато на головній площі і з оркестром

Святкова лінійка, присвячена Дню знань, у СНУ ім. В.Даля розпочалася Гімном держави у виконанні шановних гостей – оркестру 53-ї окремої механізованої бригади. Другий рік поспіль далівці вишикувалися не біля навчального корпусу, а в улюбленому місці сєвєродончан – на площі Перемоги, бо за останні роки Університет став невід’ємною, активною частиною громади.

Далівська спільнота традиційно привітала першокурсників. Ректор СНУ ім. В.Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян у своєму напутньому слові розповіла про можливості, які відкриває перед молоддю навчання у славетному виші з потужними міжнародними зв’язками, запевнила новачків у доброзичливості керівників інститутів і факультетів, викладачів і усього допоміжного персоналу і побажала успіхів.

За далівською традицією першокурсники отримали від старшокурсників символічну залікову книжку і духмяний коровай.

Нове звучання отримав гімн Університету, створений ще у Луганську, – усі присутні мали змогу проспівати його варіант українською мовою разом з активістами Студентської ради.