Міжнародні стипендії в США для жінок (AAUW)

Міжнародна стипендія США для жінок-студенток магістратури, аспірантури і докторантури, які не є громадянками США.

Дедлайн: 1 грудня 2017
Опис
Грант: до $30 000
Коли: Кожен рік
Де: США

Міжнародна стипендія США для жінок (AAUW) існує з 1917 року. Метою програми є підтримка жінок – студенток магістратури, аспірантури або докторантури, які не є громадянками, або постійними жителями США. Стипендіальна програма підтримується у всіх акредитованих внз країни. У програмі беруть участь усі галузі дослідження і наукові програми, пропоновані в акредитованих внз США. Близько п'яти магістерських стипендій подовжують на другий рік. Перевага надається жінкам, які намагаються поліпшити становище жінок і дівчаток через громадську, суспільну і професійну діяльність. Кілька стипендій доступні для жінок, які проводять дослідницьку роботу за межами США (але не в рідній країні), такі жінки повинні бути членами Graduate Women International.
• Магістерська стипендія – $18 000
• Аспірантська стипендія – $20 000
• Докторська стипендія – $30 000

Вимоги до кандидатів
• Кандидатом на стипендію може бути жінка, не є громадянкою США. Жінка, яка проживає на території США може брати участь у програмі, якщо має неімміграційну візу. Жінки, які мають подвійне громадянство (США і іншої країни), не можуть бути кандидатами на отримання стипендії.
• Кандидати повинні отримати ступінь бакалавра (в США або в іншій країні) до 30 вересня 2017 року.
• Прекрасне володіння англійською мовою (550 – (TOEFL PBT); 79 – (TOEFL iBT); 60 – Revised TOEFL Paper-Delivered Test ) та наміри повернутися в рідну країну, щоб продовжити кар'єру.
• Подати онлайн-заявку на отримання стипендії до 1 грудня 2017 року.

Заявки приймаються з 1 серпня по 1 грудня щороку.

Інформація на сайті організатора