Далівець Денис Фіронов – призер Міжнародного конкурсу «Майбутні аси цифрового машинобудування»

Студент кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Денис Фіронов став срібним призером 15-го Міжнародного конкурсу «Майбутні аси цифрового машинобудування».

Організатори – група компаній АСКОН і компанія АСКОН-Україна – визначають конкурс таким чином: «Не маючий меж цифровий світ майбутніх асів, в проектах яких лише творчий азарт, безліч фантазії і відчуття, що для майбутніх конструкторів немає нічого неможливого. Вони – майбутні творці нової цифрової ери».

На конкурс було представлено 147 проектів з вищих навчальних закладів різних країн. Робота Дениса Фіронова «4-х вісний обробний центр ОЦ5В» виборов друге місце у номінації «3D-проектування. Студентські проекти». Науковим керівником проекту виступив професор кафедри машинобудування та прикладної механіки, к.т.н. Олег Кроль.

Олег Кроль та Денис Фіронов