У СНУ ім. В.Даля магістерські та дипломні роботи студентів перевірятимуться на плагіат

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розпочав співпрацю з українською компанією ТОВ «Антиплагіат» сервіс Unicheck, яка займається розробленням програмного забезпечення для виявлення плагіату в академічних роботах. Unicheck – це онлайн інструмент, який також може інтегруватись з навчальними системами, такими як Moodle.

Відтепер усі магістерські та дипломні роботи, які готують студенти Університету, будуть перевірятися на плагіат за допомогою Unicheck. Роботи, що не пройшли перевірку на плагіат або у яких був знайдений плагіат, не будуть допущені до захисту.

Студенти повинні додержуватись правил академічної доброчесності та ставити посилання до запозичених уривків тексту, дотримуючись при цьому правил цитування та оформлення списку використаних джерел, щоб сервіс перевірки на плагіат міг ідентифікувати їх саме як цитати, а не як плагіат. Запозичені уривки тексту без посилань враховуються як плагіат.

Використання спеціалізованого інструменту для перевірки на плагіат дозволить викладачам зберігати час і перевіряти академічні роботи на більш професійному рівні, що дозволить підвищити якість навчання.

З повним описом можливостей сервісу можна ознайомитись за посиланням.

З будь-яких питань щодо Unicheck, будь ласка, звертайтесь за адресами info@unicheck.com або sales@unicheck.com.

Cлідкуйте за новинам на сторінці Unicheck у Facebook.