В гостях у далівців побував професор КНУ ім. Т.Шевченка Микола Томенко

В науковій бібліотеці СНУ ім. В.Даля відбулася зустріч викладачів і студентів Університету з Миколою Томенком, професором КНУ ім. Т.Шевченка, доктором політичних наук, відомим громадським та політичним діячем, головою фонду «Рідна країна».

Микола Володимирович передав у дар бібліотеці понад чотири десятки книг з історичних, політичних, юридичних наук. Окремо він презентував роботи фонду, спрямовані на  утвердження позитивного іміджу України в світі. Це аудіо- та відео проекти «7 чудес України», «Живі голоси класиків української літератури», «Слуханка для української малечі», книжкові видання «Україна: історія Конституції», «Український щоденник» та інші.

Як автор цих проектів Микола Томенко прагне не лише просвітити зацікавлених людей за межами нашої держави, але й нагадати самим українцям про багатющі історичні, культурні, законотворчі здобутки України, про видатних земляків, якими ми можемо і маємо пишатися.