Лекція «Громадянське суспільство як фактор модернізації України»

Викладачі та студенти СНУ ім. В.Даля зустрілися з провідним науковим співробітником Інституту соціології НАН України Віктором Степаненком, який виступив з лекцією на тему «Громадянське суспільство як фактор модернізації України».

Випускник фулбрайтівської програми, Віктор Степаненко також презентував можливості Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Захід відбувся в рамках проекту «У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України», що присвячений 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчю Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.