Далівці позмагалися у спортивному туризмі

Кафедра міжнародної економіки і туризму інституту міжнародних відносин СНУ ім. В.Даля організувала для студентів традиційний туристичний зліт на честь Всесвітнього дня туризму.

Мета заходу – розвиток оздоровчого та спортивного туризму як виду активного відпочинку молоді, формування здорового способу життя, залучення до занять туризмом студентської молоді.

У зльоті взяли участь 2 команди (перший курс та старшокурсники), які пройшли різні екстремальні змагання: мотузкова смуга перешкод, спуск по тролею, туристичні конкурси та естафети. Переможців визначала бригада суддів та інструкторів мотузкового парку.

По завершенню змагань першокурсників було урочисто прийнято до лав туристів у вигляді традиційного ритуалу посвяти. Усі вони отримали заохочувальні  призи туристичної тематики від міського відділу молоді та спорту.

У фіналі заходу команди презентували туристські пісні біля вогнища та скуштували смачний похідний куліш.

Подібні спортивно-туристичні змагання сприяють виконанню важливих виховних функцій вищого навчального закладу, а саме:

• пропаганді туризму серед молоді університету;
  • підвищенню туристської майстерності;
  • формуванню фізичної підготовки, зміцненню здоров’я;
  • залученню молоді до змістовного дозвілля;
  • підвищенню пізнавальної активності щодо створення нових туристичних маршрутів;
  • згуртованості студентської молоді.