Україна – Польща: ламаємо стереотипи!

Студенти СНУ ім. В.Даля взяли участь у польсько-українській зустрічі «Let`s break the stereotypes», що відбулась у молодіжному центрі Європейського дому зустрічей – Новий Став у Насутові поблизу Любліна.

Студентка інституту міжнародних відносин Рената Мехрабова та студенти юридичного факультету Степан Золотар і Ольга Тимошенко протягом тижня вивчати феномен стереотипу, шляхи подолання стереотипів про українців та поляків, відвідали тренінги з розвитку креативного мислення. Ця зустріч також мала на меті налагодити дружні відносини між польською та українською молоддю та зруйнувати існуючі стереотипи щодо одне одного.

Тиждень був насичений на різноманітні тренінги та заходи, а ввечері спілкувались у неформальній обстановці, щоб між учасниками не було непорозуміння та щоб вони стали більш дружними. Також зустріч передбачала поїздку до Любліна, де організатори підготували спеціальний квест старовинним містом, щоб учасники з України могли краще та детальніше ознайомитись із культурною спадщиною Любліна.

Увесь тиждень учасники готувалися до Fashion show, де мали продемонструвати, які ж насправді поляки та українці, і що між нами є набагато більше спільного, аніж ми думаємо. На захід прийшло багато зацікавлених гостей, яким прийшлися до вподоби показ мод та сценки, які підготували спільними зусиллями учасники зустрічі.

Цей проект приніс нові знайомства студентам нашого університету та багато корисної інформації. І, звичайно, кожен із них подолав певні стереотипи щодо інших людей.