Далівець Микола Горбунов нагороджений знаком «Відмінник освіти»

Міністерство освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність нагородило нагрудним знаком «Відмінник освіти» доктора технічних наук, професора СНУ ім. В.Даля, завідувача кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин інституту транспорту та логістики М.І.Горбунова.

Микола Горбунов – автор понад 300 наукових робіт, з них близько 150 наукового, 11 навчально-методичного характеру, 180 авторських свідоцтв на винаходи та корисні моделі, 10 авторських свідоцтв на комп'ютерну програму, 3 монографії. Микола Іванович є членом експертної ради ВАК України з залізничного транспорту.

На протязі багатьох років студенти і аспіранти під його керівництвом  перемагали у конкурсах наукових робіт, 24 студента отримували стипендію фонду В. Пінчука по стипендіальній програмі «Завтра UA». У 2007 р. під його керівництвом аспірант, а у 2008 р. студент, одержали гранти Президента України для обдарованої молоді.

У 2010 р. М.І.Горбунов став переможцем конкурсу «Вчений року» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Микола Іванович налагодив наукові зв'язки з промисловими підприємствами, організаціями, створено філію кафедри (існувала філія кафедри на ПАТ «Луганськтепловоз», ПрАТ «НВЦ «Трансмаш», укладено договір про співпрацю з ДНДЦ УЗ, «Укрспецвагон»).

За вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери нагороджений Почесною грамотою МОН України, йому присвоєне звання Заслужений винахідник України 2013р. Микола Горбунов є лауреатом Грамоти Президії Верховної Ради УРСР.

Колектив кафедри, очолюваної М.Горбуновим, а також увесь колектив СНУ ім. В.Даля вітають його з високою оцінкою наукової та педагогічної праці, бажають здоров’я, творчої наснаги і нових звершень!