Триває плідне співробітництво СНУ ім. В.Даля та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

У межах реалізації грантової угоди «Відновлення навчання: допомога переміщеному Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля», підписаної у грудні 2015 року, виш відвідав представник Агентства США з міжнародного розвитку (United States Agency International Development – USAID) Бенджамін Лонг.

Він зустрівся з ректором СНУ ім. В.Даля  професором Ольгою Поркуян, першим проректором професором Дмитром Марченко, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності професором Олександром Рязанцевим, проректором з адміністративно-господарчої роботи Андрієм Федоровим, директором Інституту економіки і управління доцентом Русланом Галгашем, деканом факультету програмування та комп’ютерних технологій доцентом Сергієм Митрохіним, професором кафедри комп’ютерної інженерії Інною Скарга-Бандуровою та перекладачем відділу міжнародних програм і проектів Альоною Бовт.

Пан Бенжамін відмітив задовільну роботу університету з реалізації коштів, виділених у межах грантової угоди, оглянув придбане і частково налаштоване обладнання, яке тепер активно використовується в робочому процесі і, поміж іншим, дозволяє студентам робити ксерокопії та роздруковувати навчальні матеріали абсолютно безкоштовно. Також було обговорено перспективи подальшої співпраці, адже керівництво, співробітники та студентство університету мають безліч планів та ідей щодо покращення та розширення масштабів діяльності ВНЗ.

Зокрема пан Бенджамін зацікавився ідеєю створення університетського медіа-центру, який дозволив би не лише проводити конференції, круглі столи, наради, записувати інтерв’ю та відео репортажі, присвячені видатним подіям з життя університету, але й займатися видавництвом власної газети з метою розповсюдження актуальної інформації про діяльність університету серед широкої громадськості. Залучення до цієї діяльності соціально активних студентів допоможе їм набути нового цікавого досвіду та реалізувати себе у нових сферах.

Бенджамін Лонг також наголосив, що це тільки початок плідної співпраці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Попереду ще багато цікавих проектів, які завдяки допомозі зарубіжних партнерів також неодмінно будуть втілені в життя.

Нагадаємо, грантова угода «Поновлення навчання: допомога переміщеному Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля» спрямована на відновлення матеріально-технічної бази двох структурних підрозділів університету – інституту економіки і управління, інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій. Отримані обладнання та меблі нададуть змогу доукомплектувати навчальні аудиторії кафедр інститутів: створити декілька мультимедійних аудиторій, забезпечити студентів навчальною літературою. Цільовою аудиторією проекту є науково-педагогічні працівники, студенти СНУ ім. В. Даля, учні старших класів середніх шкіл Луганської області.