Студентів СНУ ім. В.Даля вчили протистояти насильству

Агентство ООН у справах біженців в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» зустрілося зі студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Студентам факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, були показані короткометражні ролики, які звертають увагу людей на проблему насильства в світі. Під час зустрічі студентам розповіли про історію виникнення акції, були обговорені питання гендерної рівності, взаємини чоловіків і жінок і не допущення насильства над жінками. Представники Агентства ООН у справах біженців розповіли дітям, що потрібно робити, і куди потрібно звертатися, якщо ти або твої близькі стали жертвами насильства.

Агентство ООН у справах біженців активно включилася у Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» та проводить такі зустрічі зі студентами вищих навчальних закладів Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областях.

Історія акції «16 днів проти насильства», до якою вже активно долучилися далівці, почалася 25 листопада 1960 року в Домініканській Республіці, коли були вбиті три сестри Мірабаль. Вони були символом правозахисного руху в Латинській Америці, і їх жорстоке вбивство ініціювало міжнародний протест проти всіх форм гендерного насильства. Закінчується акція 10 грудня, в Міжнародний день прав людини. Таким чином, виходить 16 днів акції.