Спортивні досягнення студентів СНУ ім. В.Даля

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля успішно поєднують учбовий процес із активним спортивним життям –  беруть учать у міських, обласних та всеукраїнських спортивних змаганнях, гідно відстоюючи честь університету.

У листопаді 2016 року відбулись змагання з футзалу серед навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації. Завдяки активній участі у підготовці студентської молоді до змагань тренерів Сухенка Ігоря Івановича та Дрожжина Василя Юрійовича, доцентів кафедри здоров’я людини та фізичного виховання, команда університету посіла 2-е місце. А воротар нашої команди Сергій Лопухов виявився найкращим.

Склад команди: капітан – Антон Літюк, Павло Пекарчук (інститут транспорту і логістики); Олексій Семенченко, Захар Мішин (факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки); Руслан Лєщов, Сергій Лопухов, Андрій Яковлев (факультет інформаційних технологій та електроніки); Кирило Зленко (юридичний факультет); Сергій Твердохліб (факультет інженерії).

Ректор університету Ольга Поркуян особисто відмітила досягнення хлопців та нагородила їх почесними грамотами.

А на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу (м. Коломия) серед студентів ВНЗ у ваговій категорії 72 кг серед жінок з результатом в сумі триборства 307,5 кг зайняла ІІ місце студентка факультету інженерії  Григоренко Юлія. Привітаємо переможців!

Воротар нашої команди Сергій Лопухов виявився найкращим