П’ять студенток СНУ ім. В.Даля вибороли призи за знання української літературної мови

Успішно виступили студентки Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на обласних етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика й Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка , які зібрали близько 240 переможців відбіркових етапів: учнів середніх загальноосвітніх шкіл, студентів технікумів та училищ, а також вищих навчальних закладів Луганської області.

Виборювали честь нашого університету на цих престижних міжнародних конкурсах п’ять студенток 1-2 курсів спеціальностей «Середня освіта (Українська мова та література)», «Практична психологія», «Журналістика», «Соціальна робота»: Вікторія Пушко, Анастасія Посохова, Тетяна Романова, Каріна Орлова, Яна Якуніна.

За результатами перевірки конкурсних робіт, спрямованих на виявлення творчих здібностей студентів та ґрунтовного знання норм сучасної української літературної мови, призові місця вибороли Вікторія Пушко (III місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів філологічного напряму освіту, II місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів філологічного напряму освіти) та Каріна Орлова (II місце в обласному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів нефілологічного напряму освіти).

Каріна Орлова

Призери візьмуть участь у республіканському етапі міжнародних конкурсів, який відбудеться в лютому 2017 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Зичимо нашим студентам успіхів і перемоги.

Вікторія Пушко