Викладач СНУ ім. В.Даля взяла участь у навчальному курсі в Ізраїлі

Доцент кафедри фінансів і банківської справи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Тетяна Соломатіна  взяла участь в міжнародному курсі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для просування малого бізнесу» у співпраці з ЄЕК ООН. Даний курс проходив у Міжнародному навчальному центрі МАШАВ Кармель ім. Голди Меїр (Ізраїль).

Програма курсу була проведена на найвищому рівні і передбачала не тільки бізнес-тренінги, спілкування з підприємцями різних країн, а й складання авторських проектів, участь в ділових іграх, обмін професійним досвідом з представниками малого і середнього бізнесу, бізнес-асоціацій, консалтингових фірм, державної виконавчої влади.

У програмі висвітлювалися такі важливі для сучасного бізнесу питання як планування і стратегія розвитку бізнесу, маркетинг і ціноутворення в сфері он-лайн, формування попиту на товари і послуги онлайн, фінанси і бюджетування. Розглядалися безкоштовні ресурси Інтернету для розвитку бізнесу. Всі ці тренінги проводилися з урахуванням бізнес-психології розвитку і успіху в бізнесі.

Навчальний центр МАШАВ залучив до Програми кращих бізнес-тренерів та практиків малого і середнього бізнесу, забезпечив усіх учасників високоякісними навчальними матеріалами, організував зустрічі з провідними ізраїльськими асоціаціями.

Окремо слід відзначити участь експерта ЄЕК ООН Малинки Копорановой в круглому столі Програми, який був присвячений гендерній рівності та партнерству.

Отримані знання, вміння і навички використання ІКТ в розвитку бізнесу будуть обов'язково використані у всіх дисциплінах кафедри, наукових статтях і доповідях, тематичних дискусіях!

До зустрічі на заняттях!