Студенти СНУ ім. В.Даля долучились до інформаційно-дискусійного інтернет-проекту NATO-QUEST

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні відбувся круглий стіл на тему «Співпраця Україна – НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки, перспективи».

Сергій Пархоменко, координатор громадської ініціативи «Атлантичний інформнаступ», директор Центру зовнішньополітичних досліджень, презентував технології та інструменти інформування населення України про співпрацю між Україною і НАТО в умовах інформаційної війни. За результатами обговорення студенти попросили звернутися до народних депутатів з пропозицією внести на розгляд парламенту проект закону, що посилив би відповідальність ЗМІ за надання неправдивої, неперевіреної або перекрученої інформації.

Михайло Колібабчук, автор проекту «NATO-Quest», секретар депутатської групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією, презентував студентам інтернет-вікторину, що викликала жваве обговорення та інтерес. Захід проходить під девізом «Стань генералом НАТО і виграй поїздку в Брюссель!». NATO-QUEST – соціальна мережа та інформаційно-дискусійний інтернет-проект, у рамках якого кожен бажаючий має можливість ознайомитись з історією розвитку НАТО та залучитися до спільних заходів між Альянсом та Україною. Проект створено в серпні 2014-го року громадською організацією «Чорноморська бізнес-ліга» спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні, Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД та Українсько-Словацьким центром партнерства за сприяння і під патронатом Міністерства освіти і науки України. Головною метою проекту є інформування населення щодо курсу України в НАТО. Проект дозволяє одночасно брати участь в інтерактивній вікторині про Північноатлантичний альянс, по завершенню якої найуспішніші учасники отримають приз – поїздку до штаб-квартири НАТО.

Аудиторією проекту є прогресивно мислячі люди, які цікавляться діяльністю Організації Північноатлантичного договору (НАТО) і розвитком відносин між нею та Україною. Станом на 1 вересня 2016 року кількість зареєстрованих користувачів становить понад 3000 осіб. Автором проекту є президент Українсько-Словацького центру партнерства Михайло Колібабчук.