Стажування у Світовому Банку

Світовий банк пропонує пройти стажування молодим людям, які проявляють інтерес до економіки і соціальних аспектів, що впливають на життя людей по всьому світу. Програма стажування пропонує різні можливості для навчання, роботи та отримання практичного досвіду.

Студенти післядипломних програм навчання мають можливість поліпшити свої навички і досвід роботи у міжкультурному середовищі.

Банк виплачує щомісячну стипендію своїм стажистам і, якщо необхідно, виплачує грант на оплату транспортних витрат.

Вимоги до кандидатів

Стажистами можуть бути студенти, які:

• мають ступінь бакалавра;

• зараховані на навчання на одну з програм магістратури або аспірантури на денну форму навчання. У пріоритеті кандидати, які закінчили перший рік навчання в магістратурі, або ті, хто навчаються в аспірантурі;

• студенти, які вивчають такі дисципліни: економіка, фінанси, розвиток людського потенціалу (охорона здоров'я, освіта, харчування, народонаселення), соціальні науки (антропологію, соціологію), сільське господарство, екологію, розвиток приватного сектора та суміжні дисципліни;

• студенти, які добре володіють англійською мовою;

• бажано мати досвід роботи, вміти працювати з комп'ютером, і знати один або кілька мов: французька, іспанська, російська, арабська, португальська, китайська.

Заявки на літнє стажування (червень – вересень) приймаються з 1 грудня по 31 січня. Заявку можна подати онлайн на сайті організаторів.

На зимову стажування (грудень – березень) заявки приймаються з 1 по 31 жовтня.

Детальніше про стажування на сайті організаторів

Контакти:

THE WORLD BANK 1818 H Street, NW Washington, DC 20433 USA