Долучаймося до IV Всеукраїнського молодіжного бізнес-турниру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017»

Бізнес-турнір спрямований на розвиток підприємницьких та бізнесових навичок у студентів та дозволяє кожному учаснику стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів свого власного віртуального підприємства в інтерактивному онлайн просторі.

Для студентів, що прийматимуть участь в бізнес-турнирі – це можливість спробувати себе у ролі підприємця, отримати досвід управління власною віртуальною фірмою. Півфіналісти бізнес-турніру отримають сертифікати учасника, фіналісти – до того ж,  значні грошові винагороди.

Бізнес-турнір буде проводитися з 03 березня по 15 квітня 2017 року серед студентської молоді та передбачає 5 етапів:

Реєстрація учасників – до 03 березня 2017 р.

Відбірковий етап –  06.03.- 24.03.2017 р.

Півфінал – 27.03 -1.04.2017 р.

Фінал-онлайн – 03-11.04.2017 р.

Очний фінал у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана – 13-15.04.2017 р.

Участь у бізнес-турнирі для студентів безкоштовна. Приймати участь можуть студенти всіх спеціальностей університету. Головне  – бажання спробувати себе у ролі підприємця та націленість на успіх!

Для участі в бізнес-турнирі необхідно зареєструватися на сайті: kint.com.ua у розділі Стратегія фірми до 03 березня 2017 р., отримати необхідні інструкції, встановити програмне забезпечення та дотримуватися умов проведення бізнес-турніру.

13 грудня 2016 р. у конференц-залі університету було проведено зустріч з Головою організаційного комітету IV Всеукраїнського молодіжного бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2017» – Паздрієм В.Я. (http://snu.edu.ua/?p=7669), одним із розробників професійного програмного продукту ViAL+, на основі використання якого проводиться бізнес-турнір. Зустріч проводилася зі студентами та викладачами.