Допомога випускникам Луганщини

Круглий стіл в Центрі зайнятості

Представники Центру розвитку кар’єри Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь у засіданні Круглого столу на тему «Сучасні тенденції профорієнтаційної роботи з молоддю: джерела та горизонти співробітництва», який відбувся на базі Сєвєродонецького міського центру зайнятості.

Захід відбувся за участю представників Департаменту освіти та науки, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму, керівництва шкіл, ВНЗ, ПТНЗ, роботодавців, спеціалістів з питань зайнятості та розвитку підприємництва міжнародних донорських організацій тощо.

Метою проведеного заходу є існуюча необхідність в активізації  сприяння узгодженню потреб ринку освітніх послуг та ринку праці, проведення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською та студентською молоддю, посилення відповідності професійного рівня вимогам роботодавців, а також в орієнтації на самозайнятість та підприємницьку ініціативу.

Враховуючи необхідність об’єднання зусиль усіх соціальних партнерів для вирішення поставлених завдань, учасники зустрічі розробили спільні рекомендації, що сприятимуть послідовній та систематичній роботі з випускниками Луганщини.