Студенти СНУ ім. В.Даля стануть трансферменами у Туреччині

Як це воно – навчатися у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, а практику проходити за кордоном, дізнавалися студенти та іхні батьки.

У 2016-2917 навчальному році кафедрою туризму і готельного господарства було розпочато підготовчу кампанію до стажування студентів інституту міжнародних відносин у Туреччині.

До міжнародної практики залучено студентів спеціальностей: «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Директор інституту міжнародних відносин Олексій Целіщев та в.о. завідувача кафедри туризму і готельного господарства Юлія Данільєва

Туристична фірма Thomas Cook (Турція) запросила студентів 3-го та 5-го курсів на вакансію трансфермен (супровід туристів). Дана фірма працює на ринку туристичних послуг та співпрацює із вищими навчальними закладами майже 15 років та забезпечує умови перебування студентів – стажерів за кордоном, а саме:

• переліт безкоштовно (в обидва кінці);
  • навчання та стажування (безкоштовно);
  • проживання безкоштовно;
  • харчування безкоштовно;
  • уніформа (за рахунок турфірми);
  • медична страховка (за рахунок турфірми);
  • робоча віза (за рахунок турфірми);
  • мінімальна заробітна плата – 300-350 $ у місяць (+ чайові і бонуси).

На початку весняного семестру відбулася зустріч студентів, які пройшли співбесіду із представниками турецької фірми, та їхніх батьків із директором інституту міжнародних відносин Олексієм Целіщевим, в.о. завідувача кафедри туризму і готельного господарства Юлією Данільєвою, координаторами міжнародної практики-стажування.

На цій зустрічі батьки отримали вичерпну інформацію щодо умов стажування та правил перебування студентів у Туреччині, ознайомились із культурно-релігійними та ментальними особливостями країни, переглянули студентську презентацію-звіт зі стажування минулих років.

Передбачається, що практика у 2017 році триватиме з квітня по вересень. За цей час наші студенти отримають чудову можливість поєднати приємне із корисним: професійно орієнтоване стажування із відпочинком у провідних туристичних дестинаціях Анталійського узбережжя Туреччини.