25-26 березня. ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ХАКАТОН

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля спільно з ГО «Суспільна думка» та IT-компанією «Olympic {hash}» в межах партнерства ПРООН, громадських організацій та органів державної влади запрошує до участі в ПЕРШОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ХАКАТОНІ «BUTTON» З РОЗРОБКИ СОЦІАЛЬНО-КОРИСНИХ ІТ-ПРОЕКТІВ, який відбудеться 25-26 березня в м. Сєвєродонецьк.

Запрошуємо до участі молоді команди, що мають свої інноваційні проекти, ІТ-спеціалістів, дизайнерів, студентів, ініціативну молодь та всіх, кому цікавий розвиток новітніх технологій у Луганській області.

В процесі Хакатону учасники будуть змагатися в розробці шляхів вирішення актуальних проблем через впровадження IT-проектів, в тому числі в наступних напрямках: поліпшення інвестиційної привабливості області; підвищення охвату глядачів обласного телебачення, перед яким стоять високі стратегічні завдання з підтримки мирного настрою у населення та патріотичного виховання молоді; аграрна галузь; культурний сектор; медицина; контроль громадськості за розподілом коштів міського бюджету тощо. Переможці Хакатону отримають грошову винагороду та можливість допрацювати свій проект і втілити його у життя!

Молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. Сподіваємось, що саме активна молодь Луганської області здатна заробити значущий внесок в справу розвитку розумної міської інфраструктури, розумного і прозорого управління та перетворення Луганської області на інноваційний, прогресивний та привабливий регіон.

Застосуй свої навички на користь людям!

IT – твій шлях побудувати нову Україну!

Кількість учасників обмежена. Реєстрація обов'язкова за посиланням

Докладніше тут