У Лисичанську опікувалися профорієнтацією молоді

Приймальна комісія університету (в особі Сергія Митрохіна та Юрія Ковальова), а також університетський Центр розвитку кар'єри (в особі Наталії Ткаченко) представили Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на першій регіональній конференції з профорієнтаційного і кар'єрного супроводу молоді та розвитку молодіжного кадрового потенціалу, що відбулась з ініціативи Лисичанського міського центру зайнятості в Лисичанському гірничому технікумі.

Учасниками заходу стали студенти та викладачі вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації; представники ПАТ «Лисичанськвугілля»; представники вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації; представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту; фахівці Лисичанського міського та Луганський обласного центрів зайнятості.

Незважаючи на те, що конференція була лише своєрідним першим кроком на шляху пошуку найбільш вдалого формату роботи, вона виявилась напрочуд цікавою.

Організаторам вдалося гармонічно поєднати освітню виставку-презентацію вищих навчальних закладів регіону з ярмарком професій та круглим столом, на якому учасники обговорили сучасні тенденції профорієнтаційної роботи з молоддю (джерела та горизонти співпраці), проблемні питання розвитку молодіжного кадрового потенціалу в регіоні та шляхи їх вирішення.

Напевно, необхідно робити такі зустрічі регулярними, активніше ділитись власним досвідом і об'єднувати зусилля. Саме в тісній взаємодії і плідній співпраці в трикутнику «Молодь – Освіта – Роботодавці» є майбутнє Луганської області.