День Святого Патрика в Університеті

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля підготували та провели урочисту програму з нагоди Дня Святого Патрика. Цей цікавий захід є плодом колективної творчості учнів спеціальності «Українська мова та література» групи СОУМ 16д. під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації Ліни Бєловецької.

St. Patriks’s Day – релігійне і культурне свято, яке святкують 17 березня, в день смерті ченця, який хрестив Ірландію і був зарахований за це до лику святих. А сьогодні день його імені відзначають практично всюди.

Гості свята мали можливість познайомитися з історією його виникнення, давніми традиціями, поринути в святкову атмосферу, побувати на віртуальному параді та заспівати справжніх ірландських пісень, отримали символічні подарунки з побажаннями щастя та удачі.

Свято вдалося – дізнались чимало нового і повеселились.