Випускники-магістри СНУ ім. В.Даля отримали дипломи

Усі хвилювання позаду – магістри отримали дипломи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Вручення омріяних документів відбувалося в урочистій і теплій атмосфері.

Ректор Університету Ольга Поркуян привітала випускників і їхніх батьків і вручила дипломи з відзнакою. Напутні слова прозвучали і з вуст керівників інститутів і факультетів. Незмінна голова Студентської ради Олександра Панасенко подякувала Університет від імені усіх випускників.

Зворушливо прозвучало «Велике спасибі!» від одного з батьків, який назвав подвигом велику роботу адміністрації і колективу зі збереження Університету і відновлення повноцінного навчання. Після урочистої частини винуватці свята не поспішали розходитися – ще довго спілкувалися, фотографувалися в мантіях і магістерських шапках, щоб продовжити приємні хвилини відчуття успішного подолання важливої життєвої сходинки.