Фотовиставку «Якби не війна» відкрито в Університеті

В головному корпусі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відкрита фотовиставка київського волонтерського проекту «Якби не війна», що розповідає історії 122 учасників антитерористичної операції на сході України.

Сєвєродонецьк – п’яте місто України, до якого семеро жінок-волонтерок, що є авторками та організаторками проекту, привозять свою масштабну вражаючу роботу. На відкритті виставки вони розповіли про те, як у грудні 2015 р. під час їхньої роботи у київському госпіталі народилася ідея розповісти всій Україні про долю хоча б небагатьох чоловіків та жінок, що брали участь у збройному конфлікті; про те, як і завдяки кому ця ідея була реалізована.

Перші відвідувачі виставки з великою увагою слухали оповідання про найцікавіші випадки – іноді смішні, іноді зворушливі, – що траплялися на зйомках фотографій для восьми тематичних блоків виставки; про людей, які від щирого серця безкоштовно допомагали й допомагають дівчатам у їхній благородній справі.