СНУ ім. В.Даля отримав золоту медаль на міжнародній виставці

Модуль Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля був представлений на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» – головній події освітньої галузі України.

Організатор виставки – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Експозицію університету відвідали президент НАПН України Василь Кремень і віце-президент НАПН України Андрій Гуржій.

Під час вручення нагород на адресу СНУ ім. В.Даля пролунали такі напутні слова: «Молодці! Так тримати – й надалі вдосконалювати професійну компетентність щодо обміну новими рішеннями і розширення співпраці, контактів з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками».

СНУ ім. В.Даля довів свою сучасність

Результат представлення Університету на виставці – Почесна грамота за участь у заході та особиста відзнака ректора. Також СНУ ім. В.Даля отримав Сертифікат якості наукових публікацій за індексом Гірша – показником, що базується на кількості наукових публікацій і їхніх цитувань.

І головна нагорода –  диплом та золота медаль у номінації «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації». Над проектом працювали науковці університету: декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, доцент Олена Федорова, завідувач кафедри психології та соціології, професор Юлія Бохонкова, завідувач кафедри практичної психології та соціальної роботи, професор Наталія Завацька, завідувач кафедри здоров'я людини та фізичного виховання, доцент Юрій Завацький.

Представлено наробки у актуальному напрямку соціально-психологічного супроводу дітей та дорослих, а саме: психологічна допомога у ситуації кризи, стресу, конфлікту, робота з емоційними порушеннями, психологічний супровід дітей та дорослих, приклади тренінгових занять з арт-терапії, казкотерапії, символдрами, когнітивно-поведінкової терапії панічних атак, гештальт-терапії тощо. Реалізація даних заходів здійснювалась у психологічній науково-навчальній консультаційній лабораторії (кафедра психології та соціології) та Центрі медико-соціальних та психотехнологій (кафедра практичної психології та соціальної роботи).