Volodymyr Dahl East Ukrainian National University – Website of Volodymyr Dahl EUNU
UA    EN    RU
  Join now:                  
Logo
Volodymyr Dahl East Ukrainian National University

 

 

Фото
Далівці – лауреати президентської та урядової стипендій
27.06.2017

Студенти юридичного факультету СНУ ім. В.Даля за наукову роботу та відмінне навчання відзначені державним керівництвом. Степан Золотар отримав іменну стипендію Президента України, а Камелія Алієва – стипендію Кабінету Міністрів. Щиро вітаємо стипендиатів і пишаємось вами!

 

Фото
Далівці на семінарі для викладачів англійської мови в Києві
26.06.2017

Доцент кафедри германо-романської філології та перекладу Ірина Афоніна, викладач  кафедри германо-романської філології та перекладу Альона Бовт, викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації Наталія Барвіна Інституту міжнародних відносин та начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В.Даля Олена Середіна взяли участь в навчальному семінарі з питань використання нових методів навчання для теперішніх та потенційних […]

 

Фото
Наша студентка – переможниця конкурсу «Молода людина Луганщини-2017»

Напередодні Дня молоді були підбиті підсумки десятого обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2017». Студентка кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля Дар’я Стаценко  здобула перемогу в номінації «Молодий працівник соціальної сфери».

 

Фото
Оголошується набір на підготовчі курси до творчого конкурсу «Журналістика»

Підготовчі курси для абітурієнтів, які планують вступати на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 061 – «Журналістика», а відповідно будуть приймати участь у творчому конкурсі «Журналістика» (написання художньо-публіцистичного тексту за результатами прес-конференції), проводитимуться з 12 по 20 липня 2017 р.

 

Фото
Освітній центр «Донбас-Україна» в СНУ ім. В.Даля
23.06.2017

В приміщенні навчального корпусу СНУ ім. В.Даля за адресою вул.Донецька, 43, ауд. 101-а розпочав роботу освітній центр «Донбас-Україна», через який можуть вступити до Університету абітурієнти з тимчасово непідконтрольних територій та населених пунктів на лінії зіткнення.

 

Фото
Молодіжна акція «Сигаретку на конфетку»
22.06.2017

Напередодні Дня молоді у Сєвєродонецьку пройшла молодіжна акція «Сигаретку на конфетку», яку організували відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради спільно зі студентською молоддю СНУ ім. В.Даля (Ганна Какауліна, Михайло Добровольський, Павло Омельчак, Альона Лазарєва, Владислав Шамордін, Юлія Головіна) та ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» (Каріна Нехристова, Діана Голубнича, Ольга Паруна, Уляна Тімашова).

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Студентська мобільність: гранти, можливості
Office 365 безкоштовно