Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Teachers of VDEUNU at the conference “International Security in the Light of Contemporary Global Challenges” in Lithuania
21.06.2018

Викладачі юридичного факультету СНУ ім. В. Даля пройшли стажування в університетах Литви та взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів», яка відбулася на базі Університету Миколаса Ромеріса, м. Вільнюс.

 

Фото
Students and Teachers-Historians of VDEUNU Met With Vakhtang Kipiani
20.06.2018

Вахтанг Кіпіані, український журналіст, публіцист, історик, головний редактор Інтернет-видання «Історична правда» та однойменного тележурналу на каналі ZIK, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси знов завітав до Сєвєродонецька, щоб донести до співвітчизників результати своєї роботи з відновлення історичної справедливості.

 

Фото
The Winners of the All-Ukrainian Translation Contest Were Awarded
19.06.2018

У читальній залі наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля пройшла церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі-2018».

 

Фото
Representatives of the VDEUNU – Researchers of scientific bases of production
18.06.2018

Завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Володимир Соколов та професор Олег Кроль Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Міжнародній конференції з проектування, моделювання та виробництва Innovation Exchange (DSMIE-2018) у м. Суми.

 

Фото
A New Composition of the Student Council Has Been Selected

Відбулися вибори до органів студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
Students of VDEUNU Take Part in Archaeological Research
15.06.2018

Цього року продовжила свою роботу Східноукраїнська філія Інституту археології НАН України, що була створена наказом міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України, і функціонує на базі кафедри всесвітньої історії та історії України юридичного факультету СНУ ім. В. Даля.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості