Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl East Ukrainian National University – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Tourist potential of Lugansk region investigated in Kremennaya
23.03.2018

Викладачі кафедри міжнародної економіки і туризму СНУ ім. В. Даля взяли участь у нараді на тему «Можливості та перспективи розвитку туризму в Луганській області», організовану Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації, яка відбулась на базі Кремінської райдержадміністрації.

 

Фото
VDEUNU Expands Cooperation with Foreign Universities
22.03.2018

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян і начальник відділу міжнародних проектів і програм університету Олена Середіна, перебуваючи з візитом в Туреччині, підписали угоду про вступ до асоціації університетів, що на сьогодні об’єднує більше 70 університетів Туреччини, Грузії, Азербайджану, Іраку, Кіпру. Було досягнуто домовленості про підписання договорів про співпрацю з Університетом Малтепе (м. Стамбул, Туреччина), […]

 

Фото
Results of the Exhibition “Modern Educational Establishments – 2018”

СНУ ім. В. Даля був гідно представлений на дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» і завоював престижні нагороди.

 

Фото
St. Patrick’s Day in VDEUNU

Викладачі  кафедри іноземних мов та професійної комунікації Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відсвяткували зі студентами І та ІІ курсів День Святого Патрика.

 

Фото
VDEUNU Took Part in the “Marathon of Topical Professions”
19.03.2018

У березні на Луганщині проходить організований службою зайнятості населення «Марафон актуальних професій». У Сєвєродонецьку до профорієнтаційних зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів міста долучився і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

 

Фото
Continuing Сlasses at the School Sikorsky Challenge
16.03.2018

Відкриття стартап-школи «Сікорські Челендж» у СНУ ім. В. Даля викликало велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості