Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Students of VDEUNU met with a Polish Political Scientist
14.11.2018

Кафедра політології та міжнародних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля ініціювала та провела відкриту зустріч-лекцію із Матеушем Каміонкою – магістром політології, докторантом, викладачем Педагогічного університету в Кракові (Польща).

 

Фото
Event to the World Orphan’s Day in VDEUNU
13.11.2018

Викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ліна Бєловецька провела захід, присвячений Всесвітньому дню сиріт у межах її дисертаційного дослідження «Педагогічна підтримка усиновлених дітей з України в США в опануванні англійської мови».

 

Фото
Presentation of Enterprise “Dneproenergostal” for students of VDEUNU

В рамках реалізації угоди про співпрацю із ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» (м. Запоріжжя) в лабораторному корпусі СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч заступника генерального директора підприємства Сергія Семірягіна зі здобувачами вищої освіти інженерно-технічних спеціальностей

 

Фото
Dahlivtsi planted trees and shrubs
12.11.2018

Озеленення території біля навчального і лабораторного корпусів СНУ ім. В. Даля було розпочато у весняно-літній період із закупівлі саджанців в Бахмутському розпліднику і Сєвєродонецькому лісомисливському господарстві.

 

Фото
In VDEUNU Wrote the All-Ukrainian Radio Dictation
9.11.2018

У СНУ ім. В. Даля для написання разом зі студентами, викладачами та співробітниками університету 18-го за рахунком Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності завітали поважні гості з м. Києва

 

Фото
In VDEUNU opened a second group for free study of English language students

Другу групу за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access) відкрили у СНУ ім. В. Даля. Програма Access фінансується Державним департаментом США.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості