Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl East Ukrainian National University – Website of Volodymyr Dahl EUNU
UA     EN     RU 

 

 

Фото
Law Week at the Faculty of Law
14.12.2017

Викладачі та студенти юридичного факультету СНУ ім. В. Даля провели низку заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права. Тиждень розпочався модельною грою «Судовий процес». І протягом наступних днів на факультеті відбувалися цікаві та корисні зустрічі, круглі столи, вечори юридичного кіно, тощо.

 

Фото
Congratulations on the successful defense of a thesis
12.12.2017

Поздоровляємо директора Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля Жученка Євгена Володимировича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (доктора філософії).

 

Фото
The Awareness-Raising Session Was Organized by the Action Against Hunger
11.12.2017

У межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» спеціалісти гуманітарної організації «Рух проти голоду» (Action Соntre lа Fаim) Ольга Волик та Іван Малик провели для студентів факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки дві сесії підвищення усвідомленості. Перша була присвячена виявленню та подоланню стресів, друга – темі гендерного і домашнього насильства.

 

Фото
Student VDEUNU successfully participated in the World kickboxing Championship
9.12.2017

Студент кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 17-річний Артур Чернов став володарем золотої та срібної медалей на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу WPKA, який проходив у Мінську і зібрав 270 суперників з 17 держав.

 

Фото
Students are taught to form a personal budget
7.12.2017

Студенти 1-го і 2-го курсів СНУ ім. В. Даля взяли участь у діловій грі на тему "Формування особистого бюджету", проведеній Центром фінансової грамотності при Інституті економіки та управління Університету.

 

Фото
Our Sports Achievements
5.12.2017

Відбулася першість м. Сєвєродонецька з настільного тенісу, в яких брали участь і студенти СНУ ім. В. Даля, а також універсітетські змагання з баскетболу.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Студентська мобільність: гранти, можливості
Office 365 безкоштовно