Сайт працює у тестовому режимі. The site is in test mode.
Logo
Volodymyr Dahl East Ukrainian National University
vk  FB

 

 

News
Фото
Викладачі СНУ ім. В.Даля навчаються викладати по-сучасному
28.04.2017

Співробітники кафедри германо-романської філології та перекладу Інституту міжнародних відносин, доцент Ірина Афоніна та викладач Альона Бовт  взяли участь у щорічній Національній конвенції ТІСОЛ-Україна 2017 “Шляхи до успіху сучасних викладачів англійської мови та їхніх студентів», яка пройшла у м. Львів.

 

Фото
Кубок Університету з волейболу

Відбулися змагання на Кубок Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з волейболу. І місце посіла команда факультету інженерії. Капітан команди Адис Бегич.

 

Фото
Далівці – чемпіони міста з міні-футболу
27.04.2017

Дві студентські команди Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у чемпіонаті Сєвєродонецька з міні-футболу серед учнівської молоді. Одна з них, виборовши перше місце, отримала Кубок та Почесну грамоту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

 

Фото
Конференція Технологія-2017 в СНУ ім. В.Даля
26.04.2017

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла ХХ міжнародна науково-технічна конференція «Технологія-2017».

 

Фото
СНУ ім. В.Даля – переможець Всеукраїнського конкурсу Винахід року-2016

Конкурс «Винахід року» щорічно проводиться Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) під егідою Державної служби інтелектуальної власності України з метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств науково-технічної громадськості України

 

Фото
Представники міжнародних організацій-партнерів відвідали СНУ ім. В.Даля
25.04.2017

Делегація Представництва ЄС та ПРООН завітала до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, аби перевірити результати співпраці Університету з Європейським Союзом.

 

Фото
Наші транспортники на Всеукраїнській олімпіаді в Харкові

Студенти інституту транспорту і логістики СНУ ім. В.Даля Олександр Мірненко, Ганна Єгорова, Катерина Гаркавенко та Ірина Рудь взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні системи», яка проходила у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова.

 

All news

 


Useful links