Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Students of VDEUNU Went to the Finale of the Contest “Architect-2018”
10.01.2019

Двоє студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли у фінальний етап відбору до подальшої участі у Всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018».

 

Фото
In VDEUNU officially opened the Career Development Center
22.12.2018

СНУ ім. В. Даля отримав під ялинку відремонтоване і оснащене необхідною технікою приміщення Центру розвитку кар’єри.

 

Фото
Visit to the Regional Child’s House
21.12.2018

Є добра традиція – у  день Святого Миколая дарувати дітлахам подарунки. Студенти кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля (завідувач кафедри – професор Юлія Бохонкова) відвідали з подарунками Луганський обласний будинок дитини (м. Сєвєродонецьк).

 

Фото
Dahlivchanki congratulated graduates of the Mining and Industrial College
18.12.2018

Lecturers of the Department of Construction, Urbanism and Territorial Planning of the Educational and Scientific Institute of Transport and Logistics of the VDEUNU of Sciences, prof. Galina Tatarchenko and Ph.D., Assoc. Natalya Beloshitskaya congratulated students of the Lisichansk State Mining and Industrial College on their professional holiday and presented certificates of preliminary testing with an […]

 

Фото
Students VDEUNU were selected to participate in the competition «Architect-2018»
15.12.2018

6 студентів кафедри архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля пройшли перший етап відбору до подальшої участі у всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2018» – проекті, заснованому Благодійним фондом Бориса Колєснікова. До участі в ньому були запрошені студенти архітектурних і будівничих спеціальностей і молоді спеціалісти з усієї України віком 17-25 років.

 

Фото
In VDEUNU openly FabLab
14.12.2018

У СНУ ім. В. Даля відбулося відкриття першої в Луганській області Fabrication Laboratory (FabLab). В цьому інноваційному середовищі діти та молодь, які постраждали в результаті конфлікту, зможуть працювати разом, розвивати свої навички та матеріалізувати свої власні ідеї практично в будь-якій сфері, від освіти до мистецтва та науки.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості