Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Students of VDEUNU celebrated the All-Ukrainian Student Sport Day at the stadium
20.09.2018

Студенти СНУ ім. В. Даля змагалися на стадіоні «Хімік» з легкої атлетики з нагоди Всеукраїнського дня студентського спорту.

 

Фото
Meeting with guests from Latvia

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля зустрілися з надзвичайним та повноважний послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та військовим аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковником Еріксом Наглісом. Відкрита лекція на тему «Латвія-Україна в об’єднаній Європі» відбулася в рамках візиту поважних гостей в Луганську область.

 

Фото
Students and teachers VDEUNU joined the International Clean Beach Day

Студенти та викладачі факультету інженерії спеціальностей «Екологія» та «Хімічні технології та інженерія» (кафедра хімічної інженерії та екології) прийняли участь в акції «Міжнародний день чистих берегів», що відбулась в суботу 15 вересня 2018 року.

 

Фото
Head of the Department I. Semenenko took part in the Summer Academy of Young Professionals in Tbilisi
18.09.2018

Завідувач кафедри економіки і підприємництва навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала учасницею Літньої академії молодих професіоналів Шведського інституту «Міграція та інтеграція в країнах Східного партнерства та регіоні Балтійського моря: політичні і адміністративні виклики для розвитку інклюзивного суспільства».

 

Фото
Media Center of VDEUNU. He Works
13.09.2018

Активні студенти СНУ ім. В. Даля, які мають бажання реалізовувати власні проекти у Медіа-центрі університету, створили блог Медіа-центру, де розмістили свій перший витвір. Завдяки гранту, отриманому від Посольства США в Україні на створення Медіа-центру, студентський актив вже отримав обладнання для проведення масових заходів. Поки приміщення студії Медіа-центру ремонтується, студенти не гають часу.

 

Фото
Steps to Establishing Connections With Cardiff

До СНУ ім. В. Даля завітав Філ Бейл, депутат міської ради міста Кардіфф (Уельс, Велика Британія) і зустрівся з ректором університету Ольгою Поркуян та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександром Рязанцевим.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості