Мова сайту:

Про проект "Електронний розклад"

Даний Web-переглядач розкладу є лише частиною аматорського проекту, що використовується для спрощення переведення до цифрової форми та обробки електронної версії розкладу.

Проект засновано 1.11.2006 року. Майже два роки призводились: розвиток стратегії, збір відомостей про навчальний процес, розробка пототипів, пошук можливості інтегрування до навчального процесу.

Проект було інтегровано до навчального процесу у 2008-2009 навчальному році. З того часу він підтримується автором і навчальним відділом.

У 2009 році були проведені експерименти із ентузіастами-тестувальниками.

З 2011 року проект лише підтримується у робочому стані, автором залишено мінімальний набір функцій, який можливо підтримувати у наявних умовах, що дозволяє проектові працювати й досі.

25 квітня 2016 року було вимкнено гостьову книгу через застарілість та часткову непрацезданість, через яку вона перестала виконувати основні обовязки.

У липні-серпні 2017 року студент 07artem132 написав модуль для студентів, що дозволяє шукати викладачів за допомогою неповної версії розкладу.

Якщо ви хочете створити кращу й надійнішу систему електронного розкладу, то перш ніж турбувати автора проекту чи співробітників навчального закладу, переконайтесь, що:

• Ваша версія системи має: інструмент для переведення розкладу до електронного вигляду (краще - добрий генератор розкладу занять, екзаменів із можливістю урахування побажань викладачів), інструмент для отримання друкованої версії розкладу, інструмент для перегляду розкладу на сайті.
  • Вашу версію можна підлаштовувати під різноманітні вимоги Мін освіти та внутрішніх особливостей навчального процесу.
  • Ваша версія може працювайти й тоді, коли ви закінчите навчання.
  • Всі компоненти можуть використовувати люди з рівнем комп'ютерних знань не вище звичайного користувача.
  • Є кілька видів занять та форм навчання, а не лише ваша форма навчання ;-)

Бо вистачає студентів та аспірантів, які вважають, що для електронного розкладу достатньо веб-додатку, що бере дані із таємничої бази даних, яка створюється сама собою :-)

Автор проекту: Карпенко О. В. (випускник кафедри ЕА Технологічного інституту СНУ ім. В. Даля, того самого СТІ). ВКонтакте - на випадок, якщо є цікава тема для розмови ;-)